گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Sengoku Basara 4 Sumeragi Anniversary Edition معرفی شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

شرکت کپکام (Capcom) اعلام کرده است که قصد دارد نسخه‌ی Anniversary Edition بازی Sengoku Basara 4 Sumeragi را در آینده‌ی نزدیک منتشر کند. این نسخه از بازی شامل تمامی بسته‌های گسترش دهنده‌ی بازی و یک کتاب هنری اختصاصی می‌شود.

به گفته‌ی شرکت کپکام، بازی Sengoku Basara 4 Sumeragi Anniversary Edition در تاریخ ۳۱ تیر ماه سال جاری (۲۱ جولای سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن قرار خواهد گرفت. این نسخه از بازی به مناسبت ۱۵امین سالگرد انتشار سری Sengoku Basara منتشر خواهد شد. اولین نسخه از این سری در ۲۱ جولای سال ۲۰۰۵ برروی کنسول پلی‌استیشن ۲ منتشر شده بود.

بازی Sengoku Basara 4 Sumeragi در سال ۲۰۱۵ در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفته بود. از آن زمان، بیش از ۶۶ بسته‌ی گسترش دهنده و به‌روزرسان مختلف برای بازی عرضه شده که محتوای مختلفی از جمله محتوای داستانی، پوشش‌های مختلف برای شخصیت‌ها و بسیاری موارد دیگر را به این عنوان اضافه کرده‌اند. حال پس از گذشت حدود ۵ سال، نسخه‌ی کامل این بازی تحت عنوان Sengoku Basara 4 Sumeragi Anniversary Edition به زودی در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

این نسخه‌ از بازی در کنار تمامی به‌روزرسان‌ها و محتوای اضافی، شامل یک کتاب هنری نیز می‌شود. در این کتاب، علاوه بر تصاویر و طراحی‌های هنری مختلف استفاده شده در بازی، مصاحبه‌ی انجام گرفته با برخی از صداگذاران و اعضای تیم سازنده نیز قرار گرفته است.

براساس اطلاعات منتشر شده، در کنار نسخه‌های فیزیکی در نظر گرفته شده برای این بازی، نسخه‌ی دیجیتالی Sengoku Basara 4 Sumeragi Anniversary Edition نیز به فروش خواهد رسید. البته اگر نسخه‌ی اصلی بازی را تهیه کرده بودید، جای هیچ نگرانی وجود ندارد. شرکت کپکام قصد دارد بسته‌های گسترش دهنده‌ی عرضه شده برای بازی را در قالب یک بسته الحاقی مجزا به فروش برساند تا کسانی که نسخه‌ی اصلی بازی را تهیه کرده بودند، بتوانند به راحتی برای خرید آن اقدام کنند.

اگرچه در سال‌های اخیر شاهد انتشار یک نسخه‌ی جدید از سری Sengoku Basara برروی کنسول‌ها نبوده‌ایم ولی شرکت کپکام در سال ۲۰۱۹ نسخه‌ای متفاوت از این سری را برروی گوشی‌های هوشمند عرضه کرد که با استقبال بسیار خوبی از سوی هواداران روبه‌رو شد. بازی Sengoku Basara 4 Sumeragi در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید