تریلری از گیم‌پلی ماد Fallout 4: New Vegas منتشر شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

به تازگی تیمی از طرفداران که مشغول بازسازی Fallout: New Vegas در بازی Fallout 4 هستند، یک گیم‌پلی کوتاه از آن منتشر کرده‌اند. در ادامه همراه ما باشید.

محبوبیت بسیار بالای Fallout New Vegas باعث شد تا گروهی از هواداران تصمیم به بازسازی آن در بازی Fallout 4 بگیرند. نام این بازی ترکیبی، Fallout 4: New Vegas خواهد بود و حالا این تیم یک گیم‌پلی کوتاه از این بازسازی منتشر کرده است. در این ویدیو، شخصیت اصلی در حال حرکت در جاد‌ها دیده می‌شود و با شخصی به نام Oliver Swanick صحبت می‌کند. منوی گفت‌وگو و انیمیشن پر کردن اسلحه هم نمایش داده شده‌اند.

بازی Fallout 4: New Vegas، ساخته‌ی محبوب آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) را توسط موتور بازی سازی Creation Engine بازسازی می‌کند. این ماد شامل تمام مراحل و محتوای بازی اصلی خواهد بود؛ به علاوه عناصر جدید و سیستم‌های به‌روز هم در بازی وجود خواهند داشت.

در حال حاضر زمان عرضه‌ی Fallout 4: New Vegas مشخص نیست؛ اما خبر خوب این است که بتسدا مخالفتی با این کار ندارد و تیم سازنده هم اشتیاق فراوانی برای تکمیل پروژه دارد. بر اساس گیم‌پلی نمایش داده شده، این ماد گرافیک بهتری از بازی اصلی خواهد داشت؛ اما انتظار گرافیک قابل رقابت با بازی‌های AAA امروزی از آن نداشته باشید؛ بالاخره این ماد توسط گروهی از طرفداران ساخته شده است. در انتها می‌توانید این فیلم منتشر شده را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید