گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات زیادی در مورد بسته الحاقی Shared Horizons عنوان Kerbal Space Program منتشر شد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

به تازگی شرکت پرایویت دیویژن (Private Division) به عنوان ناشر و استودیوی سکواد گیمز (Squad Games) به عنوان توسعه‌دهنده‌ی عنوان اکتشافی Kerbal Space Program در خبر جدیدی اعلام کردند که همکاری تازه‌ای با بخش سرگرمی آژانس فضانوردی اروپا را آغاز کرده و قصد دارند تا بسته الحاقی Horizons Shared را به صورت رایگان برای بازی‌بازان منتشر کنند.

طبق اعلام رسمی آن‌ها، این بسته الحاقی در تاریخ ۱۱ تیر ۱۳۹۹ (۱ ژوئیه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین Horizons Shared در تاریخ دیگری برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه می‌گردد.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، بسته الحاقی Shared Horizons موفقیت‌های اخیر آژانس فضانوردی اروپا را جشن می‌گیرد و برای همه‌ی بازی‌بازان عنوان Kerbal Space Program یک تجربه‌ی بی‌نظیر از کاوش در فضا به همراه فیزیک و نیروی گرانش واقعی را به ارمغان خواهد آورد. همچنین این بسته الحاقی جدید دو ماموریت اصلی که به رهبری رئیس سازمان فضایی اروپا انجام می‌گیرند را به بازی اضافه خواهد کرد. علاوه بر موارد ذکر شده موشک Ariane 5، یک لباس جدید مطابق با پوشش فضانوردان آزانس فضایی اروپا، قطعات و تجهیزات جدید و آزمایش‌های تازه و چالش برانگیز نیز به بازی افزوده می‌شوند.

اولین مأموریت جدید بسته الحاقی Shared Horizons با نام BepiColombo شناخته می‌شود. در این ماموریت که مشترکا توسط دو آژانس فضایی اروپا و آژانس اکتشاف هوافضای ژاپن انجام می‌گیرد، شما باید به سیاره‌ی عظارد سفر کرده و آن‌جا را مورد بررسی قرار دهید و پاسخ سوالاتی که از شما خواسته شده‌اند را کسب کنید. همچنین بازی‌بازان ضمن تحقیقات علمی، باید به بررسی امکان وجود حیات برروی این سیاره نیز بپردازند.

دومین ماموریت این بسته الحاقی معروف به Rosetta است. این ماموریت مربوط به سقوط یک شهاب‌سنگ دنباله‌دار برروی سیاره‌ی مشتری می‌شود. این رویداد مهم اطلاعات بسیار زیادی را در مورد دنباله‌دار‌ها به همراه خواهد داشت. بازی‌بازان باید در یک ماموریت چالش برانگیز به بررسی این واقعه بپردازند و اطلاعات مهمی که کسب می‌کنند را به آزانس فضانوردی اروپا برسانند.

در بازی Kerbal Space Program، شما مسئول سازمان اکتشافات فضایی بیگانه‌ای هستید که به نام کربال Kerbal شناخته می‌شود. شما در این عنوان به مجموعه‌ی بزرگی از قطعات و منابع دسترسی دارید تا فضاپیما‌های غول‌پیکری را ساخته و در ماموریت‌های فضایی به کار ببرید. شما می‌توانید خدمه‌ی کربال خود را مدیریت کنید و آن‌ها را در امور مختلفی از بخش تحقیقات گرفته تا ماموریت‌های سخت فضایی به کار گمارید. شما باید تمام سیارات و ستاره‌های منظومه‌‌ی شمسی را کشف کنید و پایگاه فضایی خود را برای انجام ماموریت‌های بیشتر گسترش دهید.

بازی Kerbal Space Program دارای سه حالت گیم‌پلی است. در بخش اول که Science Mode نام دارد، شما باید به تحقیقات پرداخته و نتایج سفر‌ها و ماموریت‌های خود را بررسی کنید. همچنین در این بخش می‌توانید به فناوری‌های جدیدی دسترسی پیدا کنید. در بخش دوم که Career Mode است، شما باید استراتژی‌های خود را پیاده‌سازی کنید، به مدیریت منابع پرداخته و کمبود‌های پایگاه فضایی خود را جبران کنید. در این بخش می‌توانید به ارتقای پایگاه و فضاپیماهای خود بپردازید. در نهایت به بخش سوم تحت عنوان SandBox می‌رسیم که که شما می‌توانید آزادانه در فضای اطرافتان به جست و جو و کاوش پرداخته و رازهای این منظومه را کشف کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید