ممکن است که سیری شخصیت اصلی The Witcher 4 باشد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

به تازگی سی‌دی پراجکت (CD Projekt Red) در پاسخ به یکی از سوالات خبرنگاران، اعلام کرده است که سیری ممکن است جایگزین گرالت به عنوان شخصیت اصلی در The Witcher 4 شود.

The Witcher 3: Wild Hunt یکی از موفق‌ترین بازی‌های نسل هشتم چه از لحاظ هنری و چه از لحاظ تجاری بود. به همین سبب، اصلا دور از انتظار نبود که سی‌دی پراجکت رد دنباله‌ای برای آن ترتیب ببیند. همینطور هم هست و قرار است پس از Cyberpunk 2077، کار برروی The Witcher 4 آغاز شود. حال به تازگی یاکوب شامالک (Jakub Szamałek)، نویسنده‌ی ارشد سی‌دی پراجکت رد، در پاسخ به این سوال که آیای شاهد حضور سیری به عنوان شخصیت اصلی The Witcher 4 خواهیم بود گفته است:

سوال جالبی است. یکی از حسرت‌های من در مورد نسخه‌ی سوم، این است که به اندازه‌ی کافی به پیش‌زمینه‌ی داستانی سیری نپرداختیم. او شخصیت بسیار پیچیده‌ای هست. واضح است که به دلیل غیاب او در بیش از نیمی از بازی، نتوانستیم آن طور که می‌خواهیم از این شخصیت استفاده کنیم. شاید در آینده دوباره به سراغ این شخصیت برویم.

ممکن است بدانید که سیری به “بانوی زمان و مکان” مشهور است و این توانایی را دارد که به دنیاهای مختلف در زمان‌های مختلف سفر کند. همین مسئله می‌تواند مکانیک‌های گیم‌پلی جذابی را به بازی اضافه کند. البته ممکن است که سی‌دی پراجکت رد به فکر ساخت یک پیش درآمد باشد و نه یک دنباله‌ی مستقیم برای The Witcher 3. چرا که با توجه به پایان‌های بسیار متفاوت نسخه‌ی سوم، یک بازی پیش درآمد منطقی‌تر است و می‌تواند دست نویسندگان را بازتر بگذارد.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید که سیری را در قامت شخصیت اصلی The Witcher 4 ببینید؟ با ما در بخش نظرات اشتراک بگذارید. ضمنا The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برروی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس است.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید