گیفت کارت
گیفت کارت

دامنه‌ی Prince of Persia 6 ظاهراً جعلی بوده است

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، به‌نظر می‌رسد دامنه‌ا‌ی که چندی پیش تحت عنوان Prince of Persia 6 ثبت شد، جعلی بوده و هم‌اکنون برای فروش قرار داده شده است.

اگر به خاطر داشته باشید، حدود دو هفته‌ی قبل، خبری مبنی بر ثبت دامنه‌ی جدیدی تحت عنوان Prince of Persia 6 توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) منتشر شد و این امر احتمال معرفی نسخه‌ی جدید از این مجموعه را بالا برد. حال بر اساس اطلاعات ارائه شده، به نظر می‌رسد که ثبت این دامنه صرفاً یک شوخی بوده، چراکه هم‌اکنون برای فروش قرار داده شده است. ظاهراً فردی تلاش کرده است تا از این طریق پول خوبی را کسب نماید! در صفحه‌ی مکان‌یاب این دامنه عبارتی مشاهده می‌شود که به شرح زیر است:

این دامنه به مدت چند روز در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های خبری در سراسر جهان به‌اشتراک گذاشته می‌شود و نتیجه‌ی آن ۱۵۰۰۰ جستجو در گوگل بوده است.

اگرچه این موضوع شاید احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Prince of Persia را رد نکند، اما شایعات و گزارش‌های مربوط به ثبت این دامنه موجب شد تا بسیاری فکر کنند که معرفی نسخه‌ی جدید به‌زودی صورت خواهد گرفت.

در طول چندماه اخیر، شایعات مختلفی در مورد احتمال معرفی یک نسخه‌ی جدید از مجموعه‌ی Prince of Persia منتشر شده‌اند. در ماه آوریل سال جاری، شایعه‌ای در خصوص احتمال بازسازی سه‌گانه‌ی این فرنچایز منتشر گردید؛ با این حال Shinobi، اینسایدر مشهور صنعت بازی،خبر ساخت و معرفی این بازسازی را دروغ عنوان کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید