شایعه: بازی Daredevil برای پلتفرم‌های نسل‌ بعدی در دست ساخت قرار دارد

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

به نظر می‌رسد احتمال وقوع یک بازی از سری Daredevil وجود دارد و شایعه‌های قبلی چندان غلط نبودند.

از زمانی که شاهد عرضه‌ی عنوان Marvel’s Spider-Man برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده‌ایم، بسیاری از بازی‌بازان کنجکاو هستند که دیگر چه اثر ابرقهرمانی می‌تواند در قالب یک بازی‌ ویدیویی عملکرد خوبی داشته باشد. اگر Marvel’s Spider-Man را تجربه کرده باشید، حتماََ متوجه شده‌اید که اشارات زیادی به سایر ابرقهرمان‌ها نیز شده است.

شاید در این عنوان بیش از همه به مت مرداک (Matt Murdock) یا همان دردویل (Daredevil) اشاره شده باشد. بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند این شخصیت در ادامه‌ی Marvel’s Spider-Man حضور داشته باشد اما گزارش جدید و برخی گمانه‌زنی‌ها به ما می‌گویند در نسل بعدی (اواخر ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲) این ابرقهرمان بازی مخصوص به خود را دریافت می‌کند.

مدتی پیش این شایعه در ۴Chan منتشر شد که چندان واقعی به نظر نمی‌رسید چرا که نه تنها در اکثر اوقات شایعات و اطلاعات فاش شده در ۴Chan حقیقت ندارند بلکه طبق این منبع، بازی در دست ساخت دردویل در شیکاگو روایت می‌شود اما همه‌ی ما می‌دانیم که شهر اصلی این ابرقهرمان نیویورک است. با وجود این، تعامل میان صداپیشه‌ی افسانه‌ای، تروی بیکر (Troy Baker)، و رئیس بخش خلاقیت مارول، بیل روزمن (Bill Rosemann)، اعتبار زیادی به این شایعه می‌بخشد و در حال حاضر بسیاری از طرفداران مارول باور دارند بازی دردویل برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس مراحل ساخت را طی می‌کند. بیکر در جواب به این که “بازی ابرقهرمانی رویایی شما چیست و چه استودیویی را برای توسعه‌ی آن انتخاب می‌کنید؟” در توییتی جالب به روزمن اشاره کرد و روزمن در پاسخ گفت:

آقا شما به وضوح مردی بدون ترس هستید.

کاملاََ مشخص است که جمله‌ی بالا به دردویل و یکی از داستان‌های مهم  آن اشاره دارد.

اگرچه توییت‌های رد و بدل شده میان روزمن و بیکر هیچ چیزی را تایید نمی‌کند اما در هر صورت احتمال توسعه‌ی یک اثر ابرقهرمانی جدید را بالا می‌برد، مخصوصاََ زمانی که نقش روزمن در مارول گیمز را در نظر بگیریم. گزارش مذکور در ۴Chan ادعا کرده بود بازی در دست ساخت دردویل یک عنوان با سبک کاراگاهی نویر خواهد بود و در شیکاگوی مدرن روایت می‌شود. طبق صحبت‌های این منبع، نقشه‌ی بازی نیز بسیار بزرگ خواهد بود و ۶۵ مایل مربع وسعت دارد یعنی بیش از سه برابر شهر نیویورک در بازی Marvel’s Spider-Man. با توجه به درایو SSD و قدرت کنسول‌های نسل بعدی امکان دیدن چنین نقشه‌ی بزرگی دور از ذهن نیست.

همچنین منبع ذکر شده در ۴Chan اعلام کرده بود در این اثر بازی‌بازان بیشتر در شب به اکتشاف خواهند پرداخت و به دلیل ذات این ابرقهرمان شاهد جا به جایی‌های سریع به مانند Marvel’s Spider-Man نخواهیم بود. ظاهراََ سیستم مبارزه نیز از ساختار عناوین بتمن: آرکام (Batman: Arkham) پیروی می‌کند و همچنین قابلیتی شبیه حالت کاراگاهی بتمن نیز برای این اثر طراحی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید