بازی‌بازان GTA Online تنها با ورود به بازی پول رایگان دریافت خواهند کرد

PC ، PS3 ، PS4 ، Xbox 360 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

اگر شما هم جزو آن افرادی هستید که بازی Grand Theft Auto V را اخیراً به صورت رایگان دریافت کرده‌اند، خبر خیلی خوبی را باید به اطلاعتان برسانیم. راک‌استار (Rockstar) تصمیم گرفته است تا به کسانی که تا آخر ماه مه وارد بخش GTA Online می‌شوند ۵۰۰/۰۰۰ واحد پول درون بازی پاداش دهد.

اول از هر چیز لازم به ذکر است که هر هفته، علاوه بر فهرست به‌روز شده‌ی حالت‌ها، راک‌استار متغیر‌های متفاوتی را نیز برای بازی‌بازان فعال می‌کند. در اغلب موارد، این شامل دریافت XP دو برابر در برخی حالت‌های خاص، تخفیف برای آیتم‌های بازی و… می‌شود. از طرف دیگر، توسعه دهندگان ممکن است در برخی موارد مقداری پول درون بازی را به صورت رایگان به کسانی که وارد GTA Online می‌شوند، هدیه دهند.

اگر شما هم صاحب بازی GTA V هستید یا این‌که قصد دارید آن را به زودی تهیه کنید، پیشنهاد می‌کنیم که حتماً وارد بخش GTA Online شده و جایزه‌ی خود را بدست آورید. لازم به ذکر است که پول شما در حساب بانکی درون بازی ذخیره خواهد شد. از طرف دیگر، در حال حاضر تمام Pistol‌های بازی نیز در فروشگاه Ammu-Nation رایگان هستند. از آن‌جایی که اکثر سلاح‌های بازی GTA Online باید با پرداخت پول درون بازی خریداری شوند، دسترسی به تعدادی سلاح رایگان قطعاً برتری بسیار خوبی است.

علاوه بر این، با اتصال حساب‌های کاربری توییچ و Rockstar Social Club نیز به موارد بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد. در طول هفته‌ی جاری، با انجام ماموریت‌های Bunker series و Gunrunning Sell دو برابر پول و XP دریافت خواهید کرد. در نهایت باید اشاره کنیم که تعدادی از وسایل نقلیه مانند Overflod Entity XXR ،Karin Sultan RS ،Progen Emerus و HVY Nightshark نیز در هفته‌ی جاری با تخفیف‌های ۳۰ و ۴۰ درصدی قابل خرید هستند.

بازی Grand Theft Auto V هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

12345678910(70 رای, میانگین آرا 7٫11 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید