گیفت کارت
گیفت کارت

توسعه‌دهنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla اطلاعاتی را در مورد وسعت نقشه‌ی بازی منتشر کرد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

اگرچه بیشتر بازی‌بازان معتقد هستند که یک عنوان جهان‌باز باید دنیایی غنی و با کیفیت را ارائه دهد و صرفا وسعت زیاد آن اهمیتی نخواهد داشت اما باز هم افرادی تمایل دارند توسعه‌دهندگان عناوین جهان‌باز هم چنان وسعت محیط بازی‌های خود را بیشتر و گسترده‌تر کنند. از همین رو برخی از طرفداران از خبری که نشان می‌داد وسعت بازی Assassin’s Creed Valhalla از Assassin Creed Odyssey کوچکتر خواهد بود، بسیار ناامید شده و به آن معترض کردند.

با این حال آقای جولین لافریر (Julien Laferriere) تولیدکننده‌ی عنوان Assassin’s Creed Valhalla، در مصاحبه‌ای اخبار امیدوارکننده‌ای را منتشر کرد و اظهار داشت که برخلاف اخبار گذشته نقشه‌ی این بازی از نسخه‌ی قبلی سری Assassin’s Creed کمی بزرگتر خواهد بود.

با این حال این خبر که نقشه‌ی این بازی فقط کمی از عنوان Assassin’s Creed Odyssey بزرگتر خواهد بود، زیاد برای طرفداران وسیع‌تر شدن نقشه‌ی بازی‌ها چشمگیر نخواهد بود اما با توجه به وسعت بالای نقشه‌ی Assassin’s Creed Odyssey و ماجراجویی‌های زیاد آن، می‌توان از وسعت زیاد نقشه‌ی بازی مطمئن شد. آقای جولین لافریر در ادامه توضیح داد که نقشه‌ی بازی بسیار عظیم بوده و شامل کشور پهناور انگلستان و نروژ خواهد بود. با اینکه یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد داشت این نقشه بسیار واقعی و دقیق باشد اما باز هم توسعه‌دهندگان این بازی توانستند تا نقشه‌ای وسیع و پرجزئیات را بسازند.

علاوه بر این موارد ذکر شده، ظاهراً در بازی Assassin’s Creed Valhalla چندین “دنیای مخفی” وجود دارد که البته به نقشه‌ی اصلی متصل نیستند و جزئی از وسعت نقشه‌ی بازی حساب نشده‌اند. برای درک بهتر این دنیا‌های مخفی می‌توان به عنوان Assassin’s Creed Syndicate رجوع داشت. در این بازی بازی‌بازان می‌توانستند از طریق پرش‌های زمانی مناطق کوچی از لندن را در دوران جنگ جهانی اول مشاهده کنند و به کاوش در آن بپردازند. این دنیای مخفی با اینکه بخش کوچکی از شهر لندن را شامل می‌شد اما باز هم وسیع به نظر می‌رسید.

آقای جولین لافریر در مورد نقشه‌ی بازی Assassin’s Creed Valhalla اظهار داشت:

من در واقع به شما می‌گویم که نقشه‌ی این بازی از نقشه‌ی عنوان Assassins Creed Odyssey احتمالا کمی بزرگتر است. من بسیار دقیق به مقایسه‌ی این دو نپرداخته‌ام اما می‌دانم که در بازی Assassin’s Creed Valhalla نه تنها تمام کشور وسیع انگلستان را قرار داده‌ایم بلکه بخش بزرگی از کشور نروژ نیز در این بازی حضور دارد. همچنین باید بدانید که دنیا‌های مخفی دیگری نیز در بازی وجود دارند که من در حال حاضر نمی‌توانم در مورد آن‌ها چیزی بگویم اما اگر آن‌ها را نیز به نقشه‌ی اصلی بازی اضافه کنیم، بسیار گسترده‌تر خواهد شد. عنوان Assassin’s Creed Valhalla یک بازی کوچک نیست. این بازی بازی‌بازان را ساعات زیادی درگیر وسعت و گیم‌پلی خود خواهد کرد.

ممکن است وقتی شخصیت اصلی بازی یکی از افراد کلیدی یا جانوارن اسطوره‌ای موجود در این بازی را بکشد، به یکی از این دنیا‌های مخفی منتقل شود. در آن‌جا احتمالا ماموریتی خاص و یا حتی باس‌فایتی را شکست داده و سپس به دنیای اصلی بازی بر‌گردد.

بازی Assassin Creed Valhalla در تعطیلات پایان سال ۲۰۲۰ شما را به دل سرزمین‌ها و جنگ‌های واینکینگ‌ها خواهد برد. طبق اطلاعات منتشر شده Assassin Creed Valhalla یک عنوان بین‌نسلی خواهد بود و برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و سرویس گوگل استدیا منتشر خواهد شد. نسخه‌‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) و یوپلی (Uplay) خواهد بود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید