اطلاعات زیادی در مورد رویداد آنلاین EVO منتشر شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

بحران به وجود آمده ناشی از انتشار ویروس کرونا وضعیت جهان را به سمت نامشخصی پیش می‌برد. از همین رو صنعت بازی‌های ویدئویی نیز از این اتفاق‌ها و مشکلات ناشی از آن متاثر می‌شود. تاکنون رویداد‌های مهمی به مانند E3 ،GDC ،Gamescom و رویداد‌های دیگر لغو یا زمان برگزاری آن‌ها به تعویق افتاده است.

اخیرا نیز در طی اعلامی رسمی رویداد EVO 2020 که یکی از بزرگترین رویداد‌های بازی‌های مبارزه‌ای محسوب می‌شود، به فهرست اسامی رویداد‌های لغو شده پیوست. با این که برگزارکنندگان EVO این رویداد را لغو کرده‌اند، اما برای برگزاری آن به صورت آنلاین برنامه دارند و به تازگی فهرستی از بازی‌هایی که در رویداد EVO 2020 شرکت خواهند داشت را منتشر کردند.

طبق اعلام رسمی برگزارکنندگان، رویداد EVO در طول پنج هفته از تاریخ ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۴ ژوئیه ۲۰۲۰) تا روز ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ (۲ آگست ۲۰۲۰) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. همچنین فهرستی از عناوینی که در این رویداد به نمایش خواهند آمد نیز منتشر گردید:

۱٫Dragon Ball FighterZ

۲٫Granblue Fantasy: Versus

۳٫Samurai Shodown

۴٫SoulCalibur VI

۵٫Street Fighter V Champion Edition

۶٫Tekken 7

۷٫Under Night In-Birth Exe:Late

در مقایسه با فهرست اصلی که نخستین بار برای این رویداد اعلام شد و شامل ۹ بازی بود، دو عنوان Marvel vs. Capcom 2 و Super Smash Bros. Ultimate دیگر در این رویداد حضور نخواهند داشت. احتمالاً این تصمیم به این علت توسط شرکت نینتندو اتخاذ شد که بهترین نمایش این بازی‌ها در رویدادی حضوری و فیزیکی خواهد بود و نمایش آن‌ها به این صورت با زیرساخت‌های آنلاین نینتندو ناسازگار است. مطمعنا این خبر خوبی برای توسعه‌دهندگان و طرفداران عنوان فوق‌العاده محبوب Super Smash Bros. Ultimate نخواهد بود؛ زیرا این بازی از گذشته تا الان به مدت طولانی در این رویداد حضور داشته است.

علاوه بر فهرست ۷ بازی که مبارزات آن‌ها در قالب رقابت‌های رسمی برگزار می‌شود، رویداد آنلاین EVO همچنین میزبان تورنمنت‌های آزاد برای ۴ عنوان محبوب خواهد بود و این امکان را برای عموم بازی‌بازان مهیا کرده است تا در آن شرکت کنند. فهرست این عناوین عبارتند از:

۱٫Killer Instinct

۲٫Mortal Kombat 11: Aftermath

۳٫Skullgirls 2nd Encore

۴٫Them’s Fightin’ Herds

۴ عنوان انتخاب شده برای مسابقات آزاد از قابلیت‌های کاملی برای تجربه‌های پایدار آنلاین برخوردار بوده و این امر باعث شده است که برگزار کنندگان به انتخاب این عناوین بپردازند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید