بازی Blightbound معرفی شد

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

بازی Blightbound با سبک Dungeon Crawler چند نفره با بیش از ۲۰ قهرمان قابل بازی، توسط رونیمو گیمز (Ronimo Games) و دولور دیجیتال (Devolver Digital) معرفی شد.

رونیمو گیمز، سازنده‌ی بازی Awesomenauts و سری Sword & Soldiers، با معرفی بازی جدید خود، قصد انجام کاری متفاوت دارد. عنوان Blightbound، یک بازی چند نفره (Co-op) در سبک Dungeon Crawler است. در طی بازی می‌توانید بیش از ۲۰ شخصیت منحصر به فرد را آزاد کرده و با آن‌ها بازی کنید. هر کدام از این قهرمانان، قدرت‌های مخصوص و داستانی جداگانه دارند. با لوت کردن و ساخت وسایل جدید، شخصیت بازیکن قوی‌تر می‌شود. نکته‌ی اصلی این بازی، وجود حالت Co-op تا سقف ۴ نفر برای جست‌وجو در سیاهچاله‌های مختلف است.

داستان Blightbound، در دنیایی جریان دارد که روح یک دشمن قدیمی به نام Shadow Titan که توسط گروهی از جنگجویان افسانه‌ای کشته شده بود، هنوز زنده است و هر کسی که با آن برخورد کند را فاسد می‌کند. این روح Blight نام دارد و بازی‌بازان باید آن را عقب برانند.

احتمالا هیجان انگیزترین بخش خبر، این است که رونیمو گیمز قصد دارد به زودی این بازی را از طریق فروشگاه استیم، وارد فاز Early Access کند. در انتها تریلر معرفی Blightbound را مشاهده می‌کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید