بازی‌بازان Call of Duty: Warzone رکورد جدیدی را به ثبت رساندند

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تیراندازی بتل‌رویال Call of Duty: Warzone که نسخه‌ای فرعی از مجموعه‌ی Call of Duty به حساب می‌آید، از زمان عرضه تاکنون با استقبال خوب بازی‌بازان مواجه شده است و محبوبیت زیادی در میان آنان کسب کرده است. اخیرا گروهی از بازی‌بازان، رکورد جدید و قابل‌توجهی را به ثبت رسانده‌اند. همراه گیمفا باشید.

دیگر کسی وجود ندارد که اگر موفق به تجربه‌ی Call of Duty: Warzone هم نشده است، لااقل اسم آن را چندین و چند بار نشنیده باشد. عنوانی که هم‌اکنون و پس از گذشت فقط چند ماه از زمان عرضه، بیش از ۶۰ میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی آن هستند. قطعا این تعداد در آینده بیشتر و بیشتر هم خواهد شد؛ چرا که از یک طرف عرضه‌ی این بازی برروی کنسول‌های نسل نهمی تایید شده است و از طرفی دیگر قرار نیست عمر آن با عرضه‌ی نسخه‌های جدیدِ Call of Duty به پایان برسد و تا چندین سال آینده از بازی Call of Duty: Warzone پشتیبانی خواهد شد و محتواهای به‌روزتری در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. با توجه به وجود جامعه‌ای عظیم از بازی‌بازان در این عنوان، به ثبت رسیدن رکورد‌های مختلف اصلا و ابدا دور از ذهن نیست. و یکی از قابل‌پیش‌بینی‌ترین این رکورد‌ها، تعداد کیل در یک مسابقه است.

گروهی از بازی‌بازان Call of Duty: Warzone در یک مسابقه از حالت چهارنفره، این رکورد را با تعداد ۱۲۱ کیل شکستند. این گروه چهارنفره از استریمر‌هایی چون TylerTeeP ،DougisRaw ،Symfuhny و HusKerrs تشکیل شده است. این رکورد مدت کوتاهی پس از به‌ثبت رسیدن آن، توسط حساب کاربری Call of Duty در توییتر تایید شد:

رکورد جهانی جدید! چه کسی می‌تواند آن را بشکند؟

تبریک به TylerTeeP @DougisRaw @Symfuhny @[email protected] !

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید