گزارش: شرکت سونی به‌زودی از عناوین بزرگی در مراسم پیش‌ روی خود رونمایی خواهد کرد

PlayStation ، PS5 ، اخبار ، اخبار مهم ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

به تازگی صحبت‌های زیادی پیرامون کنفرانس آینده‌ی سونی در ارتباط با کنسول پلی‌استیشن ۵ ایجاد شده است. طبق گفته‌ی منابع نسبتاً معتبر، سونی به‌زودی اولین کنفرانس مربوط به کنسول نسل نهمی خود را برگزار خواهد کرد. با ما در ادامه همراه باشید تا به جزئیات تکمیلی این موضوع بپردازیم.

بیش از دو سال از معرفی یک بازی انحصاری بزرگ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ میگذرد. به همین دلیل طرفداران احتمال می‌دهند که سونی عناوین زیادی را برای معرفی برروی کنسول نسل نهمی خود در نظر گرفته باشد.

مدتی قبلی بود که سردبیر GamesBeat، آقای جف گراب (Jeff Grubb) اظهار کردند که غول ژاپنی قرار است در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۵ خرداد ۱۳۹۹) مراسمی را در رابطه با کنسول نسل نهمی خود برگزار کند؛ اما ممکن است تحت تأثیر شیوع بیماری کرونا این زمان‌بندی نیز تغییر کند. ایشان در هفته‌ی گذشته در حساب توییتری خود عرضه‌ی بازی Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 را قبل از معرفی رسمی اطلاع‌رسانی کردند که میتوان نشان‌دهنده منابع معتبری باشد که وی به آن دسترسی دارد.

اما به تازگی ایشان اطلاعات بسیار مهمی را به اشتراک گذاشته‌اند که خبر از زمان و محتوایی که شرکت سونی برای کنفرانس‌های آینده‌ی خود در نظر گرفته است می‌دهد.

طبق گفته‌ی ایشان بخش زیادی از برنامه‌های ماه اوت ۲۰۲۰ (تیر-مرداد ۱۳۹۹) سونی، به کنفرانس ۴ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۵ خرداد ۱۳۹۹) انتقال داده شده است که شامل معرفی عناوین بزرگی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است. همچنین طبق گفته‌های ایشان در این کنفرانس از ظاهر کنسول پلی‌استیشن ۵ رونمایی خواهد شد. البته این موضوع که شرکت سونی قرار است از عناوین گوناگونی رونمایی کند اصلا موضوع عجیبی نیست؛ مطمئنا این شرکت تنها به معرفی بازسازی عنوان Demon’s Souls اکتفا نخواهد کرد. در ادامه شما می‌توانید لیست برنامه‌های تابستانی که آقای جف گراب در حساب توییتری خود منتشر کردند را تماشا کنید.

ایشان همچنین اعلام کردن که شرکت سونی در یکی دو روز آینده از این رویداد رونمایی خواهد کرد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ انتظاراتتان از رویداد پیش روی شرکت سونی چیست؟

12345678910(57 رای, میانگین آرا 8٫60 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید