سفری به نوستالژی‌های دهه‌ی ۹۰ | مروری بر نقدها و نمرات بازی Pixel Ripped 1995

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

مدتی پیش نقدها و نمرات بازی Pixel Ripped 1995 منتشر شد و حال می‌خواهیم نگاهی به نمرات این عنوان داشته باشیم.

بازی Pixel Ripped 1995 عنوانی در سبک واقعیت مجازی است که استودیوی آروور ایمرسیو اکسپرینس (ARVORE Immersive Experience) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن را برعهده دارد. بازی در سال ۱۹۹۵ روایت می‌شود؛ جایی‌که Dot، قهرمان بازی، برای بازگرداندن تعادل در ابعاد مختلف، بهترین بازی‌باز سال ۱۹۹۵ را که پسری به نام دیوید است، جذب می‌کند. شما باید به این دو نفر بپیوندید و چالش‌های مختلفی را به صورت واقعیت مجازی از طریق تجربه‌ی بازی‌های مورد علاقه‌تان به صورت ۱۶ و ۳۲ بیتی انجام دهید.

در این بازی، انواع مختلفی از سبک‌های عناوین مشهور دهه‌ی ۹۰ میلادی مانند اکشن نقش‌آفرینی، پلتفرمر دوبعدی، بازی‌های تیراندازی فضایی و مسابقه‌ای وجود دارند. شما باید همه‌ی این کارها و چالش‌های دیگر را انجام دهید. Pixel Ripped 1995 تجربه‌ای فوق‌العاده در واقعیت مجازی محسوب می‌شود. این بازی پیش‌تر در ماه گذشته‌ی میلادی برروی استیم منتشر شد و حال به‌تازگی برای پلتفرم پلی‌استیشن VR عرضه شده است.

حال به مرور نقدها و نمرات بازی Pixel Ripped 1995 برروی پلی‌استیشن VR می‌پردازیم.

Digital Fix: 9/10

بازی Pixel Ripped 1995 شامل ایده‌های هوشمندانه، سناریوهای جالب و گیم‌پلی طراحی شده‌ی عالی است. این عنوان در واقعیت مجازی به خوبی پیاده‌سازی شده و کنترل آن آسان و گیم‌پلی آن سرگرم‌کننده و آشناست. من به این بازی علاقه‌مند شده‌ام  چراکه با عنوان متفاوتی روبه‌رو بوده‌ام.

Cubed3: 9/10

استودیوی ARVORE یک کار غیرممکن را در این بازی انجام داده و یکی از بهترین تجربیات واقعیت مجازی در پلی‌استیشن VR رقم زده است. در کنار گیم‌پلی عالی و کنترل راحتت، موارد نوستالژی بسیاری در بازی Pixel Ripped 1995 وجود دارند. بدون شک این بازی یکی از بهترین عناوین واقعیت مجازی است.

Video Chums: 8/10

بازی واقعیت مجازی Pixel Ripped 1995 عنوانی است که تجربه‌ی آن ضروری خواهد بود. به‌ویژه برای بازی‌بازانی که در دهه‌ی ۹۰ بزرگ شده‌اند و این باعث می‌شود یک سفر نوستالژی خاص داشته باشند.

PlayStation Country: 7/10

بازی Pixel Ripped 1995 یک ایده‌ی عالی را برای بازی کردن ارائه می‌دهد. این بازی کمی بیش از حد به فکر و منابع متکی و مقداری ضعف در بازی‌ها دیده می‌شود. اما در مجموع با یک بازی بسیار خوب مواجه هستیم که داستان سه ساعته‌ی آن ارزش تجربه را دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید