گیفت کارت
گیفت کارت

Batman Arkham 3 همچنان با Unreal Engine 3 ساخته می شود

۲۲ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۵

با توجه به  مشخصاتی که به تازگی از رزومه ی کاری یکی از افراد سازنده ی Arkham City منتشر شده قسمت سوم از سری تحسین شده ی Batman Arkham همچنان با استفاده از موتور Unreal Engine 3 ساخته می شود و این خبر احتمال این که این عنوان بر خلاف گمانه زنی های قبلی برای همین نسل هم عرضه شود را بسیار زیاد کرده است.

Daniel Wang که بیش از این سابقه ی کار بر روی Batman: Arkham city را داشته و در کمپانی Virtuos هم به عنوان طراح بازی کار می کند ، در بروز رسانی که در پروفایل خود داشته اشاره به یک عنوان نامشخص کرده است و جالب تر اینجا است که در پروفایل این فرد آمده است که این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 3 ساخته می شود.

وی همچنین افزوده است که بزودی اطلاعات رسمی بیشتری از کاری که مشغول بر رویش است را اعلام خواهد کرد.

ادامه ی استفاده از موتور Unreal Engine 3 در ساخت دنباله ی Batman: Arkham نشان می دهد که ممکن است که به جای این که بازی فقط برای نسل بعد عرضه شود ، یک عنوان بین نسلی باشد یعنی که برای هر دو نسل فعلی و بعدی عرضه شود. زیرا انتظار می رفت که اگر این عنوان فقط برای نسل بعد در حال ساخته شدن است از موتور جدید Epic یعنی Unreal Engine 4 استفاده کند.

Wong همچنین در توضیحات بیشتر در پروفایل خود به این نکته اشاره کرده است که این بازی ، یک عنوان اکشن جهان آزاد می باشد و این احتمال ساخت Arkham 3 را بسیار زیاد تر از قبل کرده است.

کمپانی Virtuos قبلا در ساخت Batman: Arkham City به Warner Bros کمک کرده بود. همچنین با توجه به وب سایت این شرکت ، Virtuos در گذشته سابقه ی کار بر روی عناوین NBA 2K13 و Kinect Disneyland را هم در کارنامه ی خود دارد.

شایعات همچنین نشان می دهد که احتمال داد استدیوی Rocksteady خالق سری های گذشته ، دگیر در ساخت قسمت سوم دخالت نداشته باشد و این بار بازی در شعبه مونترال Warner Bros در حال ساخته شدن است.

Warner Bros در ماه گشته اعلام کرده بود که قسمت جدیدی از فرنچاینز Batman Arkham در سال 2013 ( یعنی همین سال میلادی ) منتشر خواهد شد.

آیا بازی بعدی Akrham هم برای این نسل و هم برای نسل بعد عرضه خواهد شد ؟ همچنین این احتمال وجود دارد که این عنوان در پایان سال 2013 عرضه شود و این دقیقا زمانی است که PlayStation 4 هم عرضه خواهد شد و به احتمال زیاد این عنوان یکی از عناوینی است که همزمان با لانچ PlayStation 4 عرضه می شود. به هر حال E3 2013 زمان خوبی برای پاسخ دادن به این سوالات است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید