ویدئویی ۱۶ دقیقه‌ای از عنوان Hellpoint منتشر گردید

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

عنوان Hellpoint یک بازی اکشن نقش‌آفرینی محسوب می‌شود که الهامات بسیاری را از سری محبوب Dark Souls گرفته است. این استفاده‌ از مکانیسم‌های گیم‌پلی از سری Dark Souls به قدری زیاد بوده که برخی Hellpoint را یک کلون تمام و عیار از این سری می‌دانند. در واقع تنها تفاوت عمده‌ی این دو در محیط بازی خواهد بود؛ چرا که بازی Hellpoint در فضا و دنیای ماورائی جریان خواهد داشت. احتمالا تمام این بازی در یک ایستگاه فضایی به نام ایرید نوو (Irid Novo) جریان داشته باشد.

بازی‌بازانی که با سری Dark Souls آشنا هستند، احتمالاً از تجربه‌ی این بازی لذت بیشتری خواهند برد. از طرف دیگر افرادی که به تازگی قصد تجربه‌ی Hellpoint را دارند، مطمئنا به زمان بسیار بیشتری برای آشنایی و تسلط بر گیم‌پلی و روند بازی نیاز خواهند داشت. باید در نظر گرفت که اگر شما علاقه‌ای به عناوین هاردکور ندارید، احتمالا باید دور این بازی را خط بکشید.

راستش را بخواهید این بازی برای تیم توسعه‌دهنده‌ی هفت‌‌نفره‌ی خود اصلا بد یا کوچک به حساب نخواهد آمد. در واقع عنوان Hellpoint در مقایسه با بودجه و ارزش تولیدی سایر آثار SoulsLike در وضعیت بسیار درخشانی به سر می‌برد و باید به این نکته توجه کرد که توسط یک استودیوی مستقل کوچک ساخته شده است.

همانطور که پیش‌تر عنوان شد، بازی Hellpoint دارای گیم‌پلی مشابه سری Dark Souls خواهد بود که در یک محیط منحصر به فرد فضایی دنبال می‌شود. شما باید در این بازی به کاوش ایستگاه فضایی مخروب ایرید نوو پرداخته و با انواع و اقسام دشمنان مبارزه کنید.

همچنین این بازی دارای روایت داستانی فضایی و شگفت انگیز خواهد بود که در آن علم نوین و دنیای فانتزی با یکدیگر ترکیب شده‌اند. در واقع شما باید در یک دنیای فانتزی و فضایی به دنبال پاسخ سوالات خود بگردید. طبق اعلام توسعه‌دهنده‌ی این بازی، دنیای Hellpoint از سیستم پویایی بهره می‌برد. این سیستم پویا Quantic نام دارد و به عنوان یک سیاه‌چاله‌ی بزرگ عمل خواهد کرد. هر بار که در بازی بمیرید یا اتفاق تازه‌ای را رقم زنید، این سیاه‌چاله فعال خواهد شد و تغییرات بسیاری را در محیط و روند بازی ایجاد خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید به صورت چند‌نفره بازی را پیش ببرید و یا در حالت PvP به مبارزه با یکدیگر بپردازید. همچنین بازی Hellpoint به صورت کامل از قابلیت Split-screen برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۴ و اکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد کرد.

طبق اخبار منتشر شده در گذشته، عنوان Hellpoint برای عرضه در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰) زمان‌بندی شده بود. با این حال طبق اعلام سازندگان این بازی مشخص شد که عرضه‌ی Hellpoint به اواسط سال ۲۰۲۰ موکول شده است. ظاهرا دلیل این اتفاق، انتشار نسخه‌ای جداگانه از بازی به نام Hellpoint: The Thespian Feast خواهد بود؛ چرا که تیم سازنده قصد دارد تا واکنش‌های مخاطبان در مورد نسخه‌ی ذکر شده را دیده و به رفع مشکلات احتمالی برای بازی اصلی بپردازد. ناشر Hellpoint هنوز مشخص نکرده است که این بازی دقیقا در چه تاریخی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

در پایان شما می‌توانید به تماشای ویدئوی منتشر شده از گیم‌پلی بازی Hellpoint که توسط توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی استودیو کردل گیمز (Cradle Games) عرضه شده است، بپردازید و از تماشای آن لذت ببرید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید