اطلاعات جدیدی از روند تغییرات بازی Anthem منتشر شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

مدتی پیش بود که استودیوی بایوور (BioWare) اعلام کرد قصد دارد تغییراتی اساسی را در بازی Anthem ایجاد کرده و بخش‌هایی از بازی را مجددا طراحی کند. با این حال، این استودیو از زمان شروع، کار خود را در سکوت کامل خبری ادامه داده و اطلاعات جدیدی از تغییرات اعمال شده در بازی Anthem را در اختیار هواداران قرار نگرفته بود. خوشبختانه استودیوی بایوور امروز سکوت خبری خود را شکسته و اطلاعات جدیدی از فعالیت‌های خود را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

کارگردان استودیوی بایوور با انتشار مطلبی جدید در وب‌سایت رسمی استودیو اطلاعات جدیدی از روند فعلی توسعه‌ی بازی را منتشر کرده است. کریستین دیلی (Christian Dailey) بیش از هر چیز به موضوع شرایط جدید کاری استودیو و تاثیر گسترش ویروس کرونا بر فعالیت‌های کارمندان پرداخته است. همانند بسیاری دیگر از استودیوها، کارمندان استودیوی بایوور نیز در حال حاضر از خانه برروی توسعه‌ی بازی Anthem کار می‌کند.

به گفته‌ی آقای دیلی، فاز بعدی بازی Anthem هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار داشته و استودیوی بایوور در حال بررسی ایده‌های مختلفی است که می‌توانند در آینده در بازی استفاده شوند.

تیمی درون استودیو کار خود را برروی بازی Anthem شروع کرده‌ است و ما در حال بررسی ایده‌های متفاوت در خصوص طراحی بازی هسیم. ما از این تیم برای بازگشت به مراحل ابتدایی توسعه و آزمایش محتوای مختلف استفاده می‌کنیم تا بتوانیم نقاط ضعف بازی را برطرف کرده و در عین حال تمام ویژگی‌های مثبتی که شما در بازی Anthem عاشق آن‌ها هستید را حفظ کنیم.

درست است که با یک تیم کوچک طرف هستیم ولی هدف اصلی ما این است که با صبر و حوصله مجددا به سراغ مراحل ابتدایی کار برویم. داشتن یک تیم کوچک انعطاف‌پذیری و سرعت کار بالایی را در اختیار ما قرار می‌دهد که در یک تیم بزرگ پیدا نمی‌شود.

ما می‌خواهیم که این یک تجربه‌ی کاملا جدید برای بازی‌بازان و تیم سازنده باشد ولی از این موضوع مطلع هستیم که باید با چالش‌ها و مشکلاتی بزرگ روبه‌رو شویم. ما می‌خواهیم که شما نیز در کنار ما حضور داشته و از همه‌ی مراحل کار اطلاع داشته باشید تا بدانیم که انتظارات شما از ما در هر مرحله چیست. ما به دنبال ایجاد ارتباطی شفاف و نزدیک با شما هستیم. با این حال، این نوع از ارتباط به این معنی است که شما از تمامی مراحل کار و روند توسعه مطلع خواهید بود که لزوما اتفاق خوبی نخواهد بود.

در کنار پرداختن به برنامه‌های تیم سازنده برای داشتن ارتباطی نزدیک با هواداران و اهمیت بالای این موضوع برای استودیو، آقای دیلی به این موضوع نیز اشاره کرده  که تیم سازنده تا به این لحظه کارهای هیجان‌انگیزی را در بازی انجام داده است.

من نمی‌خواهم شما را بیش از حد هیجان‌زده کنم ولی ما باور داریم که تغییراتی که در حال حاضر در بازی ایجاد شده‌اند، در مسیر درست قرار داشته و امیدواریم که شما نیز با ما هم نظر باشید. البته ممکن است که شما از تصمیمات ما راضی نباشید. این انتقادات سازنده و بازخوردهای شما خواهد بود که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی Anthem در چه تاریخی منتشر خواهد شد. این بازی در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان «سرود ناتمام» و از طریق نشانی قرار گرفته مطالعه بفرمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید