فیل اسپنسر کار‌های باورنکردنی انجام شده با Unreal Engine 5 را ستایش می‌کند

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰

به نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز (Epic Games) چشم‌های بسیاری را به عملکرد Unreal Engine 5 خیره کرده است. موتور Unreal Engine این شرکت سال‌هاست که یکی از بزرگترین و پرکاربردترین موتور‌های بازی‌سازی در صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود. هم‌اکنون به نظر می‌رسد که همگی به ستایش Unreal Engine 5 می‌پردازند و آن را نقطه‌ی عطفی برای پیشرفت بازی‌ها می‌دانند. اخیرا رئیس بخش اکس‌باکس شرکت مایکروسافت نیز به تقدیر از عملکرد این موتور بازی‌سازی پرداخت و آن را تحسین نمود.

آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) برروی حساب کاربری رسمی خود در توییتر درباره‌ی موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 به اظهار نظر پرداخت و این اقدام اپیک گیمز را باورنکردنی و فوق‌العاده توصیف کرد. او همچنین اعلام کرد که استودیو‌های اکس‌باکس مشتاقانه به استفاده از این موتور خواهند پرداخت اما برخی از استودیو‌ها به مانند استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) هنوز هم با نسخه‌ی قبلی این موتور بازی‌سازی کار خواهند کرد.

با اینکه نسخه‌ی دموی نمایشی از موتور بازی‌سازی Unreal Engine 5 برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ اجرا شد اما طبق اعلام شرکت اپیک گیمز این موتور از تمامی کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پلتفرم رایانه‌های شخصی پشتیبانی خواهد کرد. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا بازی‌سازان و شرکت‌های توسعه‌دهنده‌ی عناوین مختلف با قابلیت‌های فراوان و جدید این موتور آشنایی پیدا کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید