AC IV بسیار شبیه به یک سریال تلوزیونی HBO است!

۲۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۲

مثل اینکه UBISOF قصد دارد با عنوان AC IV:Black Flag صنعت گیم را ورق بزند. چون آن ها می گویند که دیگر زمان بازی کردن کودکان گذشته و بازی فقط برای بزرگسالان است. چون شما احساس خواهید کرد که نظاره گر یک سریال تلوزیونی HBO هستید.

عنوان AC IV:Black Flag خود را در مسیر یک داستان واقعی و هیجان انگیز قرار داده است که راوی داستان آن دزدان دریایی هستند.

آقای Carsten Myhill یکی از مدیران ارشد Ubisoft در این رابطه گفت :

ما بهترین گزینه های کمپانی را گرد هم آوردیم تا به طور جدی روی داستان این نسخه فکر کنند. مسلما فقط یک گروه کارکشته قادر به خلق شاهکار خواهند بود و اکنون بعد از سپری شدن زمان ما شاهد یک داستان قدرتمند و درام از سوی گروهمان هستیم که کاملا ما را از کلیشه ها دور کرده است. ما یک فرصت عالی برای دزدان دریایی در بازی های ویدیویی داریم. نه اینکه فکر کنید ما فقط طوطی هایی ساخته ایم که روی شانه های شخصی با دستی قلابی نشسته است و روی تخته ی کشتی قدم می زند. ما در حال تحویل دادن یک بازی از دزدان دریایی هستیم که ویژگی های یک سریال HBO را دارد و می گوییم که دیگر این نسخه متعلق به بچه ها و کودکان نیست.

آقای Carsten Myhill در ادامه افزود:

شما بازیگر اصلی داستان (Edward Kenway) را در تریلری که رونمایی شد دیدید و صحنه هایی از درگیری های او مشاهده کردید. فکر میکنم متوجه شده باشید که با Edward Kenway به یک داستان تاریک وارد خواهید شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید