گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Harry Potter: Puzzles and Spells با انتشار تریلری برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

با گذشت سال‌ها از پایان سری داستان‌های هری پاتر، همچنان جادوی آن ادامه دارد. مخاطبان بسیاری را به سمت خودش جلب می‌کند و شاهد انتشار محصولات بسیاری در این سری هستیم. بازی جدیدی از سری هری پاتر به نام Harry Potter: Puzzles and Spells برای گوشی‌های هوشمند معرفی شد و به‌زودی باید منتظر انتشارش باشیم.

این بازی توسط استودیوی زینگا (Zynga Inc) طراحی شده و کمپانی برادران وانر حق امتیاز ساخت یک عنوان جدیدی از سری هری پاتر را به‌دست آورده‌اند. در طی بازی شما محیط‌های معروف و نمادین این سری را مشاهده خواهید کرد و می‌توانید بسیاری از خاطرات خودتان را با این سری زنده کنید. سبک اصلی این بازی مانند عنوان Candy Crush است ولی با خصوصیاتی از دنیای سری هری پاتر، که شما در آن می‌توانید از خصوصیات جادویی و کمک ققنوس معروف این سری نیز بهره‌مند شوید. می‌توانید از وردهای معروف این سری مانند وینگاردیوم له ویوسا هم برای گرفتن امتیازات نیز بهره ببرید. همچنین در این بازی باز هم شاهد بحث گروه‌بندی‌های معروف هستیم و شما در قالب یکی از اعضای گروه گریفندور می‌توانید به جمع‌آوری امتیاز برای گروه خودتان بپردازید. این عنوان می‌تواند یک تجربه‌ی کاملا جدید و متفاوت در دنیای جادویی باشد.

برنارد کیم (Bernard Kim) مدیر استدیوی زینگا در مورد این بازی و تجربه‌ی آن این‌گونه توضیح می‌دهد:

از تالار بزرگ هارگوارتز تا سالن اصلی گریفندور همه‌ی این‌ها جزئی از تجربه‌های شما در عنوان Harry Potter: Puzzles and Spells هستند که به شما این امکان را می‌دهد، مکان‌های موردعلاقه خودتان را این‌بار با روشی جدید مشاهده کنید. از الان بازی‌بازان می‌توانند روی دیدن لحظات، چهره‌های معروف فیلم‌ها و دنیایی جادویی حساب باز کنند.

پیش از این بازی Harry Potter: Wizard Unite برای گوشی‌های هوشمند منتشر شده بود و باید به‌زودی منتظر عنوانی جدید از سری هری‌پاتر توسط برادران وارنر باشیم. Harry Potter: Puzzles and Spells توسط شرکت پورت کی گیمز (Portkey Games) منتشر خواهد شد. می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P|دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید