عنوان Light Tracer II: The Two Worlds در ماه ژوئیه برروی استیم منتشر خواهد شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

Light Tracer II: The Two Worlds عنوانی اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیوی وید دیمنشنز (Void Dimensions) توسعه یافته است. وظیفه‌ی انتشار این بازی نقش‌آفرینی را نیز شرکت چویان (Chuyan) بر عهده خواهد داشت.

حال به تازگی طبق اعلام توسعه‌دهندگان بازی Light Tracer II: The Two Worlds، این عنوان در ماه ژوئیه برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار می‌گیرد. نسخه‌های کنسولی بازی نیز در تاریخ دیگری منتشر خواهند شد. این بازی دنباله‌ای بر عنوان ماجراجویی و پازل محور Light Tracer محسوب می‌شود که در ماه سپتامبر ۲۰۱۷ برروی کنسول پلی‌اسیتشن ۴ و در ژانویه برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر گردید.

داستان این بازی در مورد شاهزاده‌ای است که سرزمین وی و مردمانش با نابودی قریب‌الوقوع روبرو هستند. در همین حین خدایان جهان تصمیم می‌گیرند تا برای عذاب کردن این شاهزاده، او را به دنیایی خارج از زمان و مکان ببرند. اما شاهزاده قصد ندارد تا اجازه دهد سرزمین و خانواده‌اش نابود شوند و برای نجات آن‌‌ها دل به ماجراجویی دراز و پرحادثه‌ای می‌زند.

در عنوان Light Tracer II: Two World شما به کنترل شاهزاده و دست‌های شناور نور خواهید پرداخت. این بازی در ۴ جزیره‌ی بزرگ با اتمسفر و ویژگی‌های منحصر به فردی دنبال خواهد شد. شما در این بازی باید به حل کردن معما‌های گوناگون پرداخته، با دشمنان متنوعی مبارزه کنید و از هوش و استعداد خود بهره ببرید تا بتوانید به خانه‌ی خود برگشته و آن را از نابودی نجات دهید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید