حالت Discovery Tour بازی‌های Assassin’s Creed برای یک هفته رایگان خواهد بود

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

همان‌طور که می‌دانید، در حال حاضر اکثر مردم در دوران قرنطینه در خانه‌های خود هستند و برای یادگیری چیز‌های مختلفی زمان دارند. به همین خاطر، شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) تصمیم گرفته است تا حالت Discovery Tour دو نسخه‌ی اخیر سری Assassin’s Creed را برای مدت محدودی به صورت رایگان ارائه دهد.

طبق گزارش جدید Gameindustry.biz، یوبی‌سافت بخش Discovery Tour عناوین Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey را برای یک هفته به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. شما از تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۵ مه) تا روز ۱ خرداد (۲۱ مه) زمان دارید تا بخش Discovery Tour این بازی‌ها را دریافت کنید.

آقای اتین الونیر (Etienne Allonier)، مدیر برند Assassin’s Creed، در این مورد توضیحاتی را ارائه داد و اعلام کرد:

با توجه به میلیون‌ها کودکی که هم‌اکنون شاهد اختلال در تحصیلات خود هستند و همچنین معلم‌هایی که باید روش تدریس خود را با ابزار دیجیتالی وفق دهند، مردم به دنبال روش‌های تازه و بهبود یافته‌ای برای یادگیری هستند.

ما واقعا به Discovery Tour‌ها و توانایی آن‌ها در تدریس تاریخ به شکلی قابل‌ دسترس، سرگرم کننده و عمیق افتخار می‌کنیم.

اگر با حالت Discovery Tour دو نسخه‌ی اخیر مجموعه‌ی تاریخی و محبوب یوبی‌سافت آشنایی ندارید، باید اعلام کنیم که این حالت به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بدون درگیر شدن در مبارزات، با بنا‌ها و مکان‌های باستانی بازی‌ها بیشتر آشنا شوند و اطلاعات بیشتری را در مورد آن‌ها بدست آورند.

حال به لطف رایگان شدن این حالت در بازی‌های Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey، شما می‌توانید در این دوران قرنطینه به مصر و یونان باستان سفر کرده و در آن‌ها به اکتشاف بپردازید. برای این کار کافی است به این نشانی مراجعه کرده و این عناوین را دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ahmad_TR گفت:

  عجب نمی‌دونستم که برای آزاد چرخیدن تو ادیسه باید پول داد و لابد پولم میدن!!؟ چیزی که من از ابر گیمرای ایرانی شنیدم و می‌شنوم اینه که اساسین کخ شده اساسین اوخ شده…اونوقت تورگردی !!! نمی‌دونم منکه خودم سه بار تمومش کردم ادیسه

  0
  0
 • Sina shokri گفت:

  منم از این به بعد میگم دارم تاریخ میخونم.زود تر میگفتی یوبی

  0
  0
 • ERFAN103079 گفت:

  خیلی مود جالبیه پیشنهاد میکنم ببینینش من یک سال پیش یه اطلاعاتی ازش خوندم تو اوریجین مثلا یکیش این بود که کل دارایی کلوپاترا اون زمان نود میلیارد پوند(که فکر کنم واحد پول امروزی مصر باشه)ارزش داشت یا برای مومیایی کردن ازش چه موادی استفاده میکردن حالا اودیسی رو نمیدونم ولی فکر کنم کلا مودش رایگان بود برای اوریجینز

  0
  0