معدن‌کاری در فضا | نقدها و نمرات بازی Deep Rock Galactic

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰

با گذشت چند روز از انتشار بازی Deep Rock Galactic برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی جذاب و زیبا هستیم. با ما در ادامه همراه باشید تا نظرات منتقدین در خصوص این عنوان را با یکدیگر مرور کنیم.

بازی Deep Rock Galactic یک عنوان اکشن تیراندازی چندنفره است که شما را مقابل گروه‌های عظیمی از دشمنان قرار می‌دهد. در این بازی که محیط‌های آن کاملا تخریب‌پذیر هستند، شما باید با تشکیل یک تیم چهارنفره که اعضای آن می‌تواند دیگر کاربران و یا هوش مصنوعی باشند، به مقابله با دشمنان در نقشه‌هایی که به صورت تصادفی تولید شده‌اند، بپردازید.

این بازی زیبا مدتی پیش از طریق سرویس دسترسی زودهنگام در دسترس هواداران قرار گرفته بود و حالا شاهد انتشار نسخه‌ی نهایی آن هستیم. منتقدین پس از تجربه‌ی بازی Deep Rock Galactic در مجموع نمره‌ی ۸۵ را به آن اختصاص داده‌اند که خبری خوب برای هواداران این سبک از بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. شما می‌توانید خلاصه‌ای از نقدها و نمرات منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

GameGrin 9.5/10

بازی Deep Rock Galactic ترکیبی عالی از Minecraft و Starship Troopers است که اکشنی فوق‌العاده و متنوع را در اختیار شما قرار خواهد داد. با این حال، گرافیک و ویژگی‌های بصری بازی در برخی مناطق مشکل داشته و در شرایطی خاص منطقه‌‎ی خروج بازی از دسترس خارج می‌شود. شروع کردن این بازی آسان بوده و البته معتاد شدن به آن نیز به همان اندازه ساده خواهد بود.

Wccftech 8/10

بازی Deep Rock Galactic تمام ویژگی‌هایی که یک بازی برای تبدیل شدن به یک عنوان تیراندازی اول‌شخص عالی نیاز دارد را در اختیار شما قرار خواهد داد؛ تنوع ماموریت‌ها و طراحی شخصیت عالی، گیم‌پلی گیرا و جذاب، ویژگی‌های کوآپ بی‌نقص و محتوای فراوان که می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. بازی‌بازان تازه‌ وارد ممکن است به وسیله‌ی تعداد بالای امکانات مربوط به شخصی‌سازی سردرگم شوند ولی کسانی که وقت کافی برای یاد گرفتن تمامی مکانیک‌های گیم‌پلی بازی را صرف کنند با یک عنوان به شدت بهینه و جذاب روبه‌رو خواهند شد که آن‌ها را برای مدت‌های طولانی سرگرم خواهد کرد.

PC Invasion 8/10

آن دسته از بازی‌بازانی که به دنبال یک بازی با تمرکز بر المان‌های چندنفره و کار تیمی هستند که در آن هر کس باید نقش و وظیفه‌ای خاص را ایفا کند، به طور حتم از بازی Deep Rock Galactic لذت خواهند برد. این بازی راهی بسیار عالی برای سپری کردن زمان در کنار دوستان شما است و بسته به این که تا چه حد حاضر به تکرار دوباره‌ی یک کار هستید، می‌تواند محتوای بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. کسانی که به شدت از انجام دوباره و دوباره‌ی یک کار متنفر هستند، احتمالا از تجربه‌ی این بازی خسته خواهند شد.

TheSixthAxis 8/10

این بازی همیشه به آرامی شروع می‌شود و در نهایت همه چیز به جیغ و فریاد و فرار کردن از دست دشمنان ختم خواهد شد. بازی Deep Rock Galactic در ابتدا بسیار ساده به نظر می‌رسد ولی این موضوع تنها تا زمانی ادامه دارد که گروه‌های عظیم دشمنان از تاریکی ظاهر شده و به سمت شما و دوستانتان حمله کنند. هیچ کس نمی‌توانست تصور کند که معدن‌کار بودن در فضا می‌تواند تا این حد مفرح باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید