حضور بازی Halo Infinite در رویداد Xbox 20/20 ماه ژوئن به صورت رسمی تایید شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

طبق اطلاعات رسمی منتشر شده از سوی شرکت مایکروسافت، عنوان Halo Infinite یکی از عناوین زمان انتشار کنسول اکس‌باکس سری اکس خواهد بود. این در حالی است که ما هنوز گیم‌پلی این بازی را مشاهده نکرده‌ایم. به تازگی گزارشاتی مبنی بر اینکه بازی Halo Infinite در رویداد Xbox 20/20 ماه ژوئن حضور خواهد داشت، منتشر شدند. حال این خبر به صورت رسمی تایید شده است.

در تازه‌ترین اخبار رسمی منتشر شده از بازی Halo Infinite، توسعه‌دهنده‌ی این بازی یعنی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) اعلام کرد که در رویداد ماه ژوئن شرکت مایکروسافت، ما شاهد نمایش عناوین بسیاری هستیم که بازی Halo Infinite نیز یکی از آن‌ها خواهد بود.

با این حال در اعلام این شرکت هیچ اشاره‌ی مستقیمی به نمایش گیم‌پلی این بازی نشده است. مطمئنا رویداد پیش روی اکس‌باکس سری اکس برای بسیاری از طرفداران خبرهای خوشی را به همراه خواهد داشت و با نمایش‌های خود از عناوین فرست‌پارتی رضایت هواداران را جلب خواهد کرد. تاکنون هیچ تاریخ مشخصی برای این رویداد تایید نشده است. رویداد قبلی Xbox 20/20 در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۷ مه ۲۰۲۰) برگزار شده بود.

عنوان مورد انتظار و محبوب Halo Infinite برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید