گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ برگزاری رویداد جدید بازی Overwatch مشخص شد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

براساس اطلاعات منتشر شده، رویداد سالانه‌ی بازی Overwatch که هر ساله به مناسبت انتشار این بازی تیراندازی چندنفره و آنلاین برگزار می‌شود، در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۹ می سال ۲۰۲۰ میلادی) آغاز خواهد شد.

در مدت برگزاری این رویداد که تا تاریخ ۲۰ خرداد ماه (۹ ژوئن) ادامه خواهد داشت، بازی‌بازان می‌توانند شانس خود برای دریافت پوشش‌هایی منحصر به فرد و جدید را امتحان کنند. البته شما می‌توانید پوشش‌های مربوط به رویدادهای گذشته شامل رویداد سال نوی میلادی، رویداد سال نوی قمری، رویداد تابستانی و رویداد هالووین را نیز از طریق لوت باکس‌ها کسب و یا آن‌ها را مستقیما از فروشگاه خریداری کنید.

هفته‌ی گذشته اطلاعات زیادی از رویداد جدید بازی Overwatch در توضیحات مربوط به به‌روزرسان جدید بازی قرار گرفته بود که این موضوع باعث لو رفتن نام بسیاری از پوشش‌های جدید مربوط به این رویداد شد. در میان این پوشش‌ها، نام‌هایی همچون Masquerade Reaper، Little Red Ashe و Dragoon Mercy دیده می‌شدند که همگی آن‌ها پوشش‌هایی از نوع Legendary هستند. در کنار این موارد، جزییات پاداش چالش‌های هفتگی این رویداد نیز در اطلاعات منتشر شده دیده می‌شدند. با پیروزی در ۹ مسابقه در طول هر هفته، شما سه پاداش Masked Man McCree، Carbon Fiber Sigma و Fleur de Lis Widowmaker را دریافت خواهید کرد.

در طول برگزاری این رویداد، حالت‌های متفاوتی نیز به صورت روزانه در بخش آرکید در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. بازی Overwatch در حال حاضر برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید تمامی اخبار مربوط به این بازی پرطرفدار و محبوب را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید