بازی Alan Wake به سرویس اکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

به مناسبت دهمین سال انتشار بازی Alan Wake استودیوی رمدی (Remedy) به استریم این بازی در توییچ پرداخت. در طی این استریم اعلام شد که این عنوان در قالب سرویس اکس‌باکس گیم پس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان منتشر خواهد گردید.

بازی Alan Wake ابتدا در سال ۲۰۱۰ برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ (Xbox 360) و در سال ۲۰۱۰ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر گردید. داستان بازی در مورد نویسنده‌ی معروف داستان‌های ترسناک به نام الن ویک است که همسرش در طی تعطیلات ناپدید می‌شود. شما در قالب الن ویک باید به‌دنبال او بگردید و در این مسیر تکه کاغذهایی از یکی از داستان‌های الن را پیدا خواهید کرد که او اصلا به خاطر نمی‌آورد آن‌ها را نوشته باشد! در طی این ماجراجویی شگفت‌انگیز الن وارد دهکده برایت فالز (Bright Falls) می‌شود و ماجراهایی او را به اجبار با حوادثی ناخواسته در مسیر پیدا کردن همسرش مواجه می‌کند.

شیوه‌ی روایت عنوان Alan Wake  مانند یک سریال تلویزیونی بود. به‌خصوص می‌توان به الهام‌گیری این بازی از سریال Twilight Zone نیز اشاره داشت. در کنار آن شاهد داستان‌سرایی‌های جذاب سم لیک (Sam Lake) و صحنه‌های اکشن جذابی در این بازی بودیم. یکی از زیباترین آثار در سبک ترس روانشناختی با اتمسفری بسیار عمیق و داستانی که مخاطب را به‌شدت درگیر می‌کند. شاید بتوان داستان این عنوان را استیفن کینگی‌ترین اثری که خود کینگ آن را ننوشته است، نامید.

عنوان Alan Wake از تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹ (۲۱ مه ۲۰۲۰) به سرویس اکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد، همچنین از تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۸ مه ۲۰۲۰) می‌توانید با مبلغ ۱٫۴۹ دلار این بازی را در استیم (Steam) خریداری کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید