شرکت Team 17 عنوان Greak: Memories of Azur را به کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی خواهد آورد

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

شرکت تیم ۱۷ (Team 17) با همکاری برومیو (Bromio) عنوان ساید اسکرالر (Side-Scroller) ماجراجویی Greak: Memories of Azur را که توسط استودیوی نویگانته اینترتینمنت ( Nevegante Entertainment) توسعه یافته است در سال ۲۰۲۱ به کنسول‌ها و استیم (Steam) خواهد آورد.

آقای مکس اِورینگام (Max Everingham)، رئیس شرکت تیم ۱۷، در بیانیه‌ای مرتبط با این خبر اعلام کرد:

ما بسیار خرسند هستیم که بازی Greak: Memories of Azur را به کارنامه‌ی عناوین خود که در حال گسترش است اضافه کنیم. ما به محض این که سبک گرافیکی دنیای آزور (Azur) و اثر خارق‌العاده‌ی نویگانته را مشاهده کردیم، به آن جذب شدیم و اطمینان داریم بازی‌بازان نیز از این ماجراجویی مترویدوانیایی لذت خواهند برد.

بنیان‌گذاران نویگانته اینترتینمنت، رودریگو فرناندز (Rodrigo Fernandez) و گوستاوو آلکالا (Gustavo Alcala) نیز در این باره بیانیه‌ای را منتشر کردند:

بازی Greak: Memories of Azur حاصل کار عشق حقیقی تمام افرادی است که در نویگانته و برومیو فعالیت می‌کنند. ما همیشه می‌خواستیم اثری توسعه دهیم که از نظر هنری برتر باشد و در عین حال در حد انتظارات بازی‌بازان ظاهر شود. همکاری با تیم ۱۷ برای ما همانند به حقیقت پیوستن یک رویا است چرا که سابقه‌ی آن‌ها در انتشار بازی‌های مستقل نظیر ندارد، بنابراین ما بسیار هیجان‌زده هستیم که از طریق آن‌ها چشم‌انداز خود برای Greak: Memories of Azur را تحقق بخشیم.

در قسمت توضیحات این عنوان آمده است:

بازی تک‌ نفره‌ی Greak: Memories of Azur در سبک ساید‌ اسکرالر قرار دارد و انیمیشن‌های آن با دست نقاشی شده‌ است. در این اثر بازی‌بازان کنترل سه شخصیت اصلی را در دست دارند که باید هر کدام را به صورت جداگانه از حمله‌ی Urlag نجات دهند. ویژگی‌های اساسی بازی را در ادامه می‌خوانید:

  • انیمیشن‌های طراحی شده با دست: از داستانی جذاب در مورد یک خانواده، اتحاد و خانه لذت ببرید در حالی که وارد صحنه‌های رنگارنگ و رسا می‌شوید.
  • معما‌های خاص طراحی شده: معماهای خاص طراحی شده در سرتاسر دنیای به هم متصل بازی را حل کنید تا قسمت‌های گم شده‌ی یک کشتی‌هوایی در کنار یکدیگر قرار گیرد.
  • مبارزات سرعتی: نواحی تازه‌ای را کشف کنید و با دشمنان متنوع بازی مبارزه کنید تا کورین‌ها (Courine) را از دست حمله‌ی Urlag نجات دهید.
  • موسیقی‌های ارکستر زنده: از موسیقی‌های رسا و اتمسفریکی که به طور خاص برای یک ماجراجویی منحصر به فرد طراحی شده است لذت ببرید.

در ادامه تریلری از بازی را مشاهده می‌کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰p

دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید