بازی RealMyst: Masterpiece Edition برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

براساس جدیدترین اخبار منتشر شده عنوان RealMyst: Masterpiece Edition به‌زودی در فروشگاه الکترونیک نینتندو قرار خواهد گرفت. این عنوان در سال ۲۰۰۰ با نام MYST توسط استودیوی سیان (Cyan) طراحی و توسط شرکت آمریکایی برودرباند (Brøderbund) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شده بود. به مناسبت بیستمین سالگرد انتشار این بازی نسخه‌ی مخصوصی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد.

بازی تک‌نفره معمایی کلاسیکی که در قالب نسخه‌ی بازسازی شده منتشر خواهد گردید که شامل گرافیک ارتقا یافته، آب و هوای متغیر، نور پردازی پویا و تغییرات ظاهری بسیاری خواهد بود. به غیر از خط اصلی داستانی، شاهد اضافه شدن یک پایان جدید نیز خواهیم بود. ویژگی‌های بسیاری از جمله گرافیک بازی، گردش روز و شب، مکانیزم چراغ‌های چشمک‌زن، موسیقی متن جدید و ظاهر کاربری تازه از جمله ویژگی‌های این نسخه خواهند بود.

عنوان realMyst: Masterpiece Edition هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، سیستم عامل مک، اندروید و iOS در دسترس است. نسخه‌ی مربوط به کنسول نینتندو سوییچ در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹ (۲۱ مه ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. شما می‌توانید از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۲ مه ۲۰۲۰) شروع به پیش‌خرید نیم‌بهای این عنوان کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید