بیسبال کارتونی | نقدها و نمرات بازی Super Mega Baseball 3 منتشر شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

پس از انتشار بازی Super Mega Baseball 3 در تاریخ چهارشنبه، ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۳ ماه مه ۲۰۲۰)، حالا نقدها و نمرات آن منتشر شده‌اند. در ادامه با بررسی نظرات منتقدان همراه گیمفا باشید.

بازی Super Maga Baseball 3 یک شبیه ساز با گرافیک کارتونی از ورزش بیسبال است. در طول بازی می‌توانید با دویدن در طی مسابقات سخت و مهم امتیاز بدست آورید و قدرت عکس العمل خود را به چالش بکشید. نسخه‌ی سوم سری Super Mega Baseball، دارای یک حالت جدید به نام Franchise Mode است. در این حالت، بازی‌بازان می‌توانند در لیگ‌های ۱۶ تا ۲۰ تیمی، با یکدیگر به رقابت بپردازند. گرافیک این نسخه هم به نسبت قبل پیشرفت بسیاری داشته و قدرت و ویژگی‌های جدید به بازیکنان اضافه شده است. در صورت تمایل می‌توانید این عنوان را به همراه ۴ نفر دیگر به صورت Co-op تجربه کنید.

PC Gamer 9/10

حالت جدید Franchise Mode، عمق و تصمیم گیری زیادی به بازی اضافه می‌کند و بازی از همیشه طبیعی‌تر و زنده‌تر به نظر می‌رسد.

PCMag 9/10

Super Mega Baseball در سومین نسخه‌ی خود در شش سال گذشته، توانسته به شکل معجزه آسایی تازگی و جذابیت بازی را با اضافه کردن شخصیت‌ها، ویژگی‌ها و شخصی‌سازی جدید، حفظ کند و از تبدیل شدن به یک بازی تکراری که هر سال منتشر می‌شود، جلوگیری کرده است. مهم‌تر از همه، Super Mega Baseball 3 چیزی که مردم بسیار دوست دارند را در اختیار آن‌ها می‌گذارد. از این موارد می‌توان به شخصیت‌های بسیار دوست داشتنی و درگیر کننده، لحظات مهیج و البته شکست‌های  آزار دهنده اشاره کرد. با اینکه امسال شاهد انتشار بازی Major League Baseball نبودیم، اما روح این عنوان در بازی Super Mega Baseball 3 زنده است.

DualShockers 7/10

Super Mega Baseball 3 یک موفقیت کامل محسوب نمی‌شود؛ اما سری Super Mega Baseball، همچنان با سبک خاص خود در مسیر درست حرکت می‌کند.

Shacknews 7/10

حالت‌های جدید که امسال به بازی اضافه شده‌اند، کارهای بسیاری برای انجام دادن و سرگرم شدن فراهم می‌کنند، اما قیمت بازی را هم افزایش می‌دهند. قیمت Super Mega Baseball 3 نسبت به نسخه‌ی قبلی این سری، افزایش ۵۰ درصدی داشته است. برای بازی‌بازانی که فقط می‌خواهند با حالت ساده‌ی بازی سرگرم شوند، به جز قابلیت CrossPlay، محتوای جدید زیادی وجود ندارد. بازی‌بازانی که به حالت Franchise Mode علاقه‌مند شده‌اند، باید برای برخوردار شدن از ویژگی‌های کامل، وارد محدوده‌ی قیمت بازی MLB شوند. برای کسانی که به پلی‌استیشن ۴ دسترسی ندارند، بازی Super Mega Baseball 3 به صورت کلی خوب به نظر می‌رسد و ناامیدتان نخواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید