آخرین به‌روزرسان Halo: The Master Chief Collection موجب بروز مشکلات متعددی شده است

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

بازی Halo 2 Anniversary دو روز قبل به طور رسمی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و به جمع دیگر بازی‌های Halo: The Master Chief Collection پیوست. در همین حال، به‌تازگی به‌روزرسان جدیدی برای این عنوان منتشر شده و باعث ایجاد مشکلات مختلفی شده است.

بسیاری از بازی‌بازان مشکلات مختلف به‌روزرسان جدید Halo: The Master Chief Collection را برروی هر دو نسخه‌ی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی گزارش داده‌اند. این مشکلات موجب ایجاد باگ‌های مختلف شده و به‌تازگی آقای برایان جرد (Brian Jarrad)، مدیر بخش روابط عمومی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries)، به این انتقادات پاسخ داده است. وی از بازی‌بازان خواسته است تا در قبال رفع مشکلات این به‌روزرسان صبور باشند. آقای جرد با اشاره به نحوه‌ی کار تیم ۳۴۳ اینداستریز از خانه به طرفداران گفته است که فریاد زدن یا توهین به اعضای تیم آن‌ها کمکی نمی‌کند و تیم توسعه‌دهنده در شرایط بسیار سختی کار می‌کنند. وی در ادامه گفت:

ما نمی‌خواهیم کسی که تجربه‌ی بدی داشته باشد و یا با مشکلات مختلف روبه‌رو شود، اما برطرف کردن برخی از مشکلاتی که شناسایی شده‌اند، زمان‌بر است. برای ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن، تیم ما برروی رفع مشکلات ایجاد شده تمرکز دارد. از حمایت‌های شما و گزارش‌هایی که در خصوص مشکلات ایجاد شده به ما ارسال می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

فهرست مشکلات ایجاد شده در آخرین به‌روزرسان Halo: Master Chief Collection بسیار طولانی است. بخشی از این فهرست به مشکلاتی در زمینه‌ی صدای محیط و رابط کاربری در بخش چندنفره‌ی بازی Halo 2 ارتباط دارند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید