تاریخ آغاز دومین بتای خصوصی بازی KartRider: Drift با انتشار تریلری مشخص شد

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

شرکت نکسون (Nexon) توسعه‌دهنده‌ی عنوان مسابقه‌ای KartRider: Drift، تاریخ انتشار دومین بتای خصوصی این بازی را برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی به همراه تریلری اعلام کرد. طبق اعلام این شرکت، دومین بتای خصوصی بازی KartRider: Drift در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ (۳ ژوئن ۲۰۲۰) آغاز خواهد شد.

در مدت برگزاری این بتای خصوصی، بازی‌بازان با شخصیت جدید Diz آشنا می‌شوند. همچنین لباس‌های جدید برای سایر شخصیت‌ها، موسیقی‌های جدید و اتوموبیل‌های منحصر به فردی به بازی اضافه خواهند شد. این بتای خصوصی همچنین حالت‌ جدید Racing Pass و بخش تک‌نفره‌ی Racing School را نیز به نمایش می‌گذارد. در بخش Racing School تمامی بازی‌بازان جدید و قدیمی می‌توانند به بهبود مهارت‌های خود بپردازند.

سفارشی‌سازی یکی از بخش‌های بزرگ و جذابی محسوب می‌شود که در این بتای خصوصی در دسترس قرار می‌گیرد و بازی‌بازان در این بخش می‌توانند به طراحی اتوموبیل‌های خود پرداخته و نمونه‌های منحصر به فرد و جذابی را خلق کنند. بازی‌بازان همچنین به بخش ارتقای اتوموبیل‌ها نیز دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را با استفاده از وسایل تزئینی یا رنگ‌های خاص شخصی‌سازی کنند.

بازی‌بازان همچنین شاهد یک رابط کاربری جدید و یک آینه‌ی مخصوص برای مشاهده‌ی اتوموبیل‌های پشت سر خواهند بود. در بخش چندنفره‌ی بازی نیز سیستم Matchmaking بهبود‌های زیادی داشته است و از این به بعد بازی‌بازانی که در سطح یکسانی قرار دارند را در یک مسابقه قرار خواهد داد. همچنین نسبت به اولین بتای خصوصی بازی، فیزیک رانندگی بهبود‌های چشم‌گیری به خود دیده است.

در پایان شما می‌توانید تریلر منشتر شده از بازی KartRider: Drift را در پایین مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید