بازی Grand Theft Auto 5 را به صورت رایگان از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

در یک توییت که به سرعت حذف شد، معلوم شد که بازی رایگان این هفته‌ی اپیک گیمز (Epic Games)، Grand Theft Auto 5 خواهد بود. با اینکه این توییت به سرعت پاک شد، یکی از کاربران توانست آن را ذخیره کرد.

بازی Grand Theft Auto 5 تا ساعاتی دیگر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. این طور که به نظر می‌رسد، شخصی در فروشگاه اپیک گیمز در انتخاب AM و PM دچار سردرگمی شده و این توییت را زودتر از موعد منتشر کرده است. به هر حال، این اتفاق برای بازی‌بازان چندان هم بد نیست. GTA V تا تاریخ پنجشنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۹ (۲۱ ماه مه ۲۰۲۰) رایگان خواهد بود. با دریافت این بازی طی زمان اعلام شده، برای همیشه صاحب آن خواهید بود. البته هنوز نمی‌دانیم که این بازی از ماد پشتیبانی می‌کند یا خیر. GTA V با استفاده از ماد می‌تواند بسیار عالی به نظر برسد. علاوه بر این، مادهای زیادی هم برای اضافه کردن شخصیت‌های مختلف مثل ابرقهرمانان و یا مرحله‌ها و نقشه‌های جدید وجود دارد.

در نهایت چه با ماد و چه بدون آن، رایگان شدن بازی GTA V اتفاق خوبی محسوب می‌شود. حتی اگر از بخش داستانی آن خسته شده‌اید، محتوای بسیاری برای تجربه در بخش آنلاین آن وجود دارد. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا این بازی ارزش تجربه‌ی مجدد بعد از گذشت چند سال از انتشار را دارد؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید