شرکت اسکوئر انیکس برنامه‌ای برای برگزاری رویدادی دیجیتالی به جای مراسم E3 ندارد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

با لغو رویداد E3 بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی و توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی که قصد داشتند در این رویداد شرکت کنند و به نمایش آثار خود بپردازند، اعلام کردند که به دنبال برگزاری رویداد‌های دیجیتالی جایگزین خواهند بود تا بتوانند به معرفی و نمایش آخرین بازی‌های خود بپردازند. اما به نظر می‌رسد که شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برنامه‌ی متفاوتی را در پیش خواهد گرفت.

مطابق گزارشی که توسط بلومبرگ (Bloomberg) منتشر شده است، شرکت اسکوئر انیکس تصمیم دارد تا رویداد جایگزین مراسم E3 را برگزار نکند. ظاهرا این تصمیم به تازگی توسط اسکوئر انیکس اتخاذ شده است و علت آن مشکلات ناشی از ویروس کرونا و سختی برگزاری این رویداد در زمان کنونی عنوان شد. درعوض این شرکت اعلام کرد که عناوین خود را به صورت جداگانه یکی پس از دیگری معرفی خواهد کرد.

در این مرحله دشوار است که بگوییم اسکوئر انیکس چه به‌روزرسانی‌ها و عناوین معرفی نشده‌ای برای عرضه خواهد داشت اما می‌توان حدس زد برخی از این اخبار و نمایش‌ها مربوط به دو عنوان Marvel’s Avengers و Outriders باشد.

همچنین طبق برخی اخبار و گزارش‌ها هم‌اکنون می‌دانیم که این شرکت در حال کار برروی چند عنوان برای نسل بعد است؛ برای مثال استودیوی لومینوس پروداکشنز (Luminous Productions) برروی یک عنوان کاملا جدید برای انتشار برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ کار می‌کند. همچنین طبق اخبار، نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida) که کارگردانی Final Fantasy 14 را انجام داد، هم‌اکنون توسعه‌ی یک عنوان نسل نهمی را بر عهده دارد.

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که بحران ناشی از ویروس کرونا برنامه‌های دیجیتالی شرکت نینتندو که قرار بود به جای رویداد E3 پخش شوند را به حالت تعلیق درآورده است. همچنین شرکت بتسدا (Bethesda) نیز اعلام داشت که هیچ رویداد دیجیتالی برگزار نخواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید