عنوان ماجراجویی Skully با انتشار تریلری معرفی شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

بازی Skully عنوانی ماجراجویی و پلتفرمر است که شرکت مودیوس گیمز (Modus Games) وظیفه‌ی انتشار آن و استودیوی فینیش لاین گیمز (Finish Line Games) توسعه‌ی این بازی معمایی را بر عهده دارد.

سرنوشت به شخصیت Skully شانس دیگری برای زندگی اهدا می‌کند. هنگامی که Skully در ساحل نشانی از یک قدرت مبهم را پیدا کرد، این قدرت به درون جسم وی که به تنهایی در یک جزیره دور افتاده زندگی می‌کرد، وارد شد. حال Skully دارای قدرتی شده است که باید با استفاده از آن جزیره‌ی زندگی خود را ترک کند و به دیدار خدایانی که با هم اختلاف دارند برود تا از نابودی سرزمینی که آن را خانه می‌نامد، جلوگیری کند.

در عنوان Skully شما باید با گذشتن از موانع مختلف موجود در جزیره و شکست دشمنان راه خود را به سمت هدف هموار کنید و با استفاده از قدرتی که در اختیار دارید، شخصیت Skully را مجدد به زندگی برگردانید. شما باید برای پیش بردن گیم‌پلی از محیط اطراف خود نیز کمک بگیرید.

در این بازی قادر خواهید بود تا به سه شکل منحصر به فرد تبدیل شوید و از موانع بگذرید. ۱۸ مرحله‌ی مختلف با ۷ اکوسیستم و محیط کاملا مجزا و شگفت‌انگیز را در بازی تجربه خواهید کرد. در نهایت در عنوان Skully باید راز درگیری خدایان با یکدیگر که خطر نابودی برای سرزمین شما ایجاد کرده است را بفهمید و به نزاع بین آنان خاتمه دهید.

عنوان Skully در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ (۴ آگست ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴،اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. قیمت این محصول ۲۹٫۹۹ دلار خواهد بود. در پایان شما می‌توانید به تماشای تریلر منتشر شده از زمان عرضه‌ی بازی بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید