گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Mafia: Definitive Edition یک بازسازی کامل خواهد بود + تصاویر جدید

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

به‌تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Mafia: Definitive Edition در فروشگاه مایکروسافت فاش شده است. این اطلاعات و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که این بازی یک بازسازی کامل از شماره‌ی اول سری Mafia است و با یک نسخه‌ی ریمستر مواجه نیستیم.

ساعاتی پیش شرکت توکی گیمز (۲K Games) با نمایش تیزری از عنوان Mafia Trilogy رونمایی کرد. در همین راستا قرار است در تاریخ ۳۰ اردیبهشت (۱۹ می) جزئیات بیشتری از این سه‌گانه منتشر شود. به‌تازگی اطلاعاتی از بازسازی نسخه‌ی اول بازی محبوب Mafia در فروشگاه مایکروسافت منتشر شده است. طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Mafia: Definitive Edition با استفاده از یک موتور گرافیکی جدید بازسازی شده و داستان آن نیز نسبت به نسخه‌ی اصلی گسترش یافته است. در کنار جزئیات ارائه شده، تصاویر جدیدی نیز از بازی Mafia: Definitive Edition منتشر شده‌اند که در قسمت زیر می‌توانید مشاهده بفرمایید.

طبق جزئیات جدید فاش شده‌، Mafia: Definitive Edition در تاریخ ۷ شهریور ۱۳۹۹ (۲۸ آگست ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در همین حال اطلاعاتی نیز از عنوان Mafia II: Definitive Edition منتشر شده است. براساس اطلاعات منتشر شده، این بازی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ (۱۹ می ۲۰۲۰) به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود. این جزئیات منتشر شده هنوز به صورت رسمی از سوی توکی گیمز تایید نشده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید