کارگردان Assassin’s Creed Valhalla تصویر بسیار زیبایی را از بازی منتشر کرد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

محل زندگی شخصیت Eivor یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla محسوب می‌شود. شما در طول تجربه‌ی بازی مدام به این مکان باز خواهید گشت و شاهد پیشرفت و تکامل آن خواهید بود. حال به تازگی آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail)، کارگردان جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed، تصویری را از محل زندگی Eivor در انگلستان منتشر کرده و جلوه‌های بصری زیبای بازی را به نمایش گذاشته است.

پس از معرفی آهنگسازان Assassin’s Creed Valhalla و تائید امکان کشتن سریع دشمنان با Hidden Blade، حالا اشرف اسماعیل تصویر بسیار زیبایی از ساخته‌ی جدید یوبی‌سافت (Ubisoft) را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. وی در توئیت خود به برخی از فعالیت‌ها و مینی‌ گیم‌های بازی اشاره کرد و نوشت:

روز یکشنبه را با ماهی گیری در  لنگر گاه صرف کنید، با فرمانده‌ی جنگی خود مشورت کنید یا به مردم خود سر بزنید. خانه جایی است که قلب‌تان در آن قرار دارد.

اگر اخبار بازی Assassin’s Creed Valhalla را دنبال کرده باشید، می‌دانید که در این عنوان می‌توانید به انجام مینی‌ گیم‌هایی نظیر ماهی گیری مشغول شوید. همچنین باید اشاره کنیم که محل زندگی شما اهمیت بسیار زیادی در تجربه‌ی بازی دارد و مرکز تصمیمات شما محسوب می‌شود. در طی مصاحبه با وب‌سایت یوروگیمر، اعلام شد که شاهد شکل گیری روابط بین قبیله‌ها و حتی برگزاری مراسم ازدواج نیز خواهیم بود. علاوه بر این، شما می‌توانید مکان‌های جدیدی مانند آهنگری و سالن خالکوبی را نیز به خانه‌ی خود اضافه کنید.

بازی Assassin’s Creed Valhalla در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵،‌ اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید