فصل پنجم بازی Apex Legends چالش‌های هفتگی را حذف می‌کند

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

فصل پنجم بازی Apex Legends آغاز شده است و تغییرات زیادی را با خود نیز به همراه داشته است. یکی از این تغییرات، حذف چالش‌های هفتگی و جایگزینی آن با ماموریت‌های فصلی است. همراه گیمفا باشید.

همه‌ی هواداران بازی Apex Legends می‌دانند که مهم‌ترین تغییر هر فصل این بازی، اضافه شدن قهرمانی جدید به بازی است. قهرمان این فصل نیز Loba نامیده می‌شود و علاوه بر استقاده از روش‌های جالب‌توجه برای گذر از نقشه، قابلیت‌های جذاب دیگری را نیز دارد. اما این تنها تغییرات این فصل نیست و سازندگان اقدام به رفع مشکلات شناخته‌شده‌ی این بازی که گاهی اوقات ظاهر می‌شدند، کرده‌اند. آن‌ها همچنین سیستم جدید چالش‌های بازی Apex Legends را در این فصل معرفی کردند.

در این سیستم دیگر خبری از چالش‌های هفتگی نیست. موضوعی که با انتقاد بازی‌بازان مواجه شده بود و این چالش‌ها را “آزاردهنده” توصیف کرده بودند. ماموریت‌های فصلی جایگزین چالش‌های هفتگی شده‌اند و همانطور که از اسمشان پیداست، در کل فصل در اختیار بازی‌بازان قرار دارند. ماموریت‌ فصل پنجم این بازی The Broken Ghost نام دارد و هدف بازی‌باز در این ماموریت‌، یافتن نه قطعه‌ی عتیقه‌ی اسرارآمیز است. برای شروع این ماموریت‌، اولین Treasure Pack روزانه خود را در هر حالت رقابتی از بازی پیدا کنید.

قطعا نقشه‌ی بازی نیز با تغییرات زیادی همراه شده است؛ مکان‌هایی حذف یا اضافه شده‌اند و یا تغییراتی در آن‌ها اعمال شده است. دو مکان Skulltown و Thunderdome از نقشه حذف شده‌اند. یک POI جدید که Salvage نام دارد به Broken Coast اضافه شده است. مسیر‌های زیرزمینی جدید به سمت Singh Labs در بازی قرار گرفته‌اند. دو مکان Nesting Grounds و Reclaimed Forest بیشتر از پیش با هم ترکیب شده‌اند و کمپ کوچکی نیز به اطراف Cage اضافه شده است.

نقشه‌ی Kings Canyon تنها نقشه‌ای است که به‌مدت دو هفته از زمان آغاز فصل پنجم، قابل بازی است. بازی‌بازان می‌توانند تعدادی از ماموریت‌های این فصل را در همین نقشه به اتمام برسانند. بعد از این مدت زمان، چرخش معروف نقشه‌ی بازی دوباره آغاز خواهد شد و البته نقشه‌ی World’s Edge از فصل چهارم نیز به این فصل اضافه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید