جف کیلی: نمایش‌های بعدی از عناوین نسل نهمی انتظارات هواداران را برآورده خواهد کرد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

جف کیلی (Geoff Keighley) که برای برخی افراد و رسانه‌های صنعت بازی‌های ویدئویی تحت عنوان Master of Hype شناخته می‌شود، اطمینان دارد که نمایش‌های بعدی از عناوین نسل نهمی برروی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ به خوبی انتظارات بازی‌بازان را برآورده خواهد کرد.

آقای جف کیلی در واکنش به مقاله‌ای که به تازگی در سایت خبری IGN منتشر شد و نشان می‌داد که بازی‌بازان باید انتظارات خود از رویداد‌های پیش رو که به نمایش عناوین نسل بعدی اختصاص دارند را کاهش دهند، اظهار داشت که به زودی عمر این مقاله به پایان خواهد رسید.

باید در نظر داشت که امروزه انتشار اخبار یا معرفی عناوین نسل بعدی از موضوعات بسیار داغ و مهم برای توسعه‌دهندگان و بازی‌بازان محسوب می‌شود. بازار این اخبار نیز پس از برگزاری رویداد مربوط به نمایش بازی‌ها برروی اکس‌باکس سری اکس و اعتراضات هواداران بیش از پیش داغ‌تر شد.

مقاله‌ی فوق‌الذکر وب‌سایت IGN استدلال می‌کند که همه‌ی ما باید انتظارات خود را بر اساس رویداد نمایش بازی‌ها برروی اکس‌باکس سری اکس پیش ببریم، به ویژه هنگامی که در مورد گرافیک‌ عناوین نسل بعدی صحبت می‌شود باید بسیار انتظار متعادل‌تری داشته باشیم. آن‌ها معتقد هستند نمایش‌هایی که تاکنون از بازی‌های نسل بعدی منتشر شده‌اند هیچ‌کدام در حد انتظارات نبوده‌ و در القای حس نسل‌نهمی بودن ناکام مانده‌اند.

با توجه به جایگاه آقای جف کیلی به عنوان سرپرست رویداد Summer Game Fest و اینکه وی از برخی موارد آگاهی دارد، می‌توان امیدوار بود که این ادعای وی به حقیقت بپیوندد. در واقع ما همچنان منتظر نمایش عناوین نسل بعدی برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس هستیم و پس از مشاهده‌ی این نمایش‌ها می‌توان در مورد نسل بعد قضاوت کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید