نجات‌بخش مهتاب | نقدها و نمرات بازی Wavey the Rocket

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

عنوان Wavey the Rocket که توسط استودیوی آپرروم گیمز (UpperRoom Games) توسعه یافته است، یک بازی اکشن و مفرح محسوب می‌شود که در آن باید از نابودی ماه توسط شرکتی شیطلانی جلوگیری کنید. در این بازی باید به کنترل امواج پرداخته و انرژی کیهانی را برای از پیش رو برداشتن دشمنان خود ذخیره کنید.

گیم‌پلی این بازی منحصر به فرد و اعتیادآور بوده و دارای بیش از ۸۰ مرحله‌ی جذاب و چالش برانگیز، شخصیت‌های دوس داشتنی و باس‌فایت‌های به یادماندنی خواهد بود. این بازی با الهام گرفتن از عناوین پلتفرمر موفق و مدرن توانسته تا کنترل بازی چالشی، بازگشت‌های سریع و جمع‌آوری منابع را به روشی منحصر به فرد پیاده‌سازی کند.

عنوان Wavey The Rocket چالش جدید و تازه‌ای برای هردو گروه بازی‌بازانی که به تازگی قصد تجربه‌ی این سبک را دارند یا آن‌هایی که از طرفداران این سبک متفاوت هستند، مهیا می‌کند. همانطور که اظهار شد بیش از ۸۰ مرحله با ۱۰ خط داستانی متفاوت در بازی وجود دارد که شما می‌توانید با انتخاب سطح دشواری Grandmaster مهارت خود را در بازی بسنجید. همچنین در بازی Wavey The Rocket برخی مینی‌گیم‌های دیگری نیز قرار دارد که در آن‌ها فقط به مبارزات و ضرب و شتم حریفان خود خواهید پرداخت.

حال به تازگی نقد‌ها و نمرات این بازی منتشر شده‌اند که با هم به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

The Games Machine 7.6/10

ذهن من هنوز نتوانسته است فلسفه‌ی امواج بازی Wavey the Rocket را کاملاً درک کند، اما بدون شک اثر جدید استودیوی آپرروم یکی از عناوین هوشمندانه و وفادار به ریشه‌های پلتفرمر محسوب می‌شود که افتخارات Sonic با سرعت دیوانه‌وارش و مراحل خاص و منحصر به فرد را در ذهن تداعی می‌کند.

God is a Geek 7.5/10

عنوان Wavey The Rocket یک بازی چالش‌برانگیز با حرکات منحصر به فرد محسوب می‌شود که مسلط شدن بر روند بازی در آن بسیار دشوار خواهد بود. در این بازی چالش‌ها و مراحل دشوار فراوانی برای افرادی که منتظر آن هستند وجود دارد.

TrueGaming 7/10

عنوان Wavey the Rocket یک تجربه‌ی مبتکرانه با مجموعه‌ای از مراحلی است که به خوبی طراحی شده‌اند و انواع تم‌ها و چالش‌ها را برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد. هرچند ممکن است برخی از مراحل بازی خیلی دشوار باشند و این امر به تجربه‌ی کلی بازی آسیب وارد کند.

Eurogamer Italy 6/10

نقل قول در آینده منتشر می‌شود.

PC Games 4/10

نقل قول در آینده منتشر می‌شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید