به نظر می‌رسد God of War: Ascension درآمدی بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار برای سونی به ارمغان آورده است

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

به نظر می‌رسد بازی محبوب God of War: Ascension فروشی ۳ میلیون نسخه‌ای در سرتاسر جهان داشته که به دنبال آن درآمدی ۱۰۰ میلیونی برای ناشر آن، سونی، به ارمغان آمده است.

این اطلاعات از طریق پروفایل لینکد‌این (LinkedIn) مدیر تولید سابق استودیوی سانتامونیکا (Santa Monica) منتشر شده است. در بخش توضیحات وظیفه‌ و قسمت شغل‌های قبلی، آقای چَکو سانی (Chacko Sonny)، مدیر تولید سابق سانتامونیکا، آمده است که او وظیفه‌ی رهبری ۲ تیم با بیش از ۱۵۰ سازنده‌ی حرفه‌ای را برعهده داشته است تا God of War: Ascension را توسعه دهد. در ادامه توضیحات به متای ۸۰ بازی و فروش ۳ میلیون واحدی (درآمد ۱۰۰ میلیون دلاری) آن اشاره شده، فروشی که بازده سرمایه‌گذاری قوی و راضی‌کننده‌ای برای ناشر به همراه داشت.

کوری بارلاگ (Cory Barlog) در اواخر سال گذشته از علاقه‌ی خود به پورت بازی جدید برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی صحبت کرد. از آن‌جایی که توسعه‌ی چنین عناوین عظیمی نیاز به زمان زیادی دارد، به نظر نمی‌‍رسد به این زودی‌ها شاهد بازی جدیدی از این سری باشیم اما کامیک آن، God of War: Fallen God، که به وقایع قبل از بازی ریبوت شده می‌پردازد و مستقیماََ اتفاقات بعد از God of War 3 را روایت خواهد کرد، در ماه ژوئن (خرداد) در دسترس طرفداران قرار می‌گیرد.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید