شرکت کپکام آمار فروش چند بازی خود را منتشر کرد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

به تازگی شرکت کپکام آمار فروش برخی از بازی‌های بزرگ خود را منتشر کرد که نشان می‌دهد این عناوین مورد استقبال طرفداران قرار گرفته‌اند. این شرکت در طی گزارشی به آمار فروش دو عنوان Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake اشاره کرد. همچنین نام بازی محبوب Monster Hunter World و بسته‌ الحاقی آن یعنی Iceborne نیز به چشم می‌خورد.

طبق گزارش شرکت کپکام عنوان Resident Evil 2 Remake موفق شد تا به میزان فروش عالی بیش از ۶٫۵ میلیون نسخه دست یابد، در حالی که Resident Evil 3 Remake تعداد ۲٫۵ میلیون نسخه فروخته است.

همچنین بازی Monster Hunter World هنوز هم عنوان پرفروش‌ترین بازی شرکت کپکام را یدک می‌کشد. این بازی میزان فروش بیش از ۱۵٫۵ میلیون نسخه برروی تمامی پلفرم‌ها را ثبت کرد و بسته الحاقی Iceborne نیز رکورد فروش ۵ میلیون نسخه را نشان می‌دهد.

در اخبار دیگری شرکت کپکام اعلام نمود که در حال حاضر برروی چندین پروژه‌ی جدید کار می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده از کپکام، این شرکت قصد دارد تا پانزده محصول جدید را به بازار عرضه کند. البته باید توجه داشت که این عدد به معنای در حال توسعه بودن ۱۵ بازی نیست.

باید در نظر گرفت که منظور از هر محصول در واقع نسخه‌ای از یک بازی است که برروی یک پلتفرم خاص عرضه می‌شود؛ به عنوان مثال بازی Resident Evil 3 Remake برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. هرکدام از نسخه‌های منتشر شده برروی پلتفرم خاص، یک محصول محسوب می‌شوند و در مورد مثال Resident Evil 3 Remake ما سه محصول داریم.

با توجه به نزدیک شدن نسل نهم، می‌توان انتظار یک بازی بین‌نسلی از شرکت کپکام داشت که احتمالا عنوان Resident Evil 8 خواهد بود. اخیرا شایعاتی منتشر شدند که اظهار داشتند Resident Evil 8 تاریک‌ترین و ترسناک‌ترین بازی این مجموعه خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید