استودیوی The Initiative برنامه‌نویس سابق ناتی‌داگ و راکستار را استخدام کرد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

نام جوان‌ترین استودیوی مایکروسافت، The Initiative، در سال گذشته زیاد شنیده می‌شد و دلیل اصلی آن استراتژی استخدام عجیب و غریب و بی‌ مهابای آن‌ها بود. استودیوی The Initiative در طول سال گذشته با استعداد‌ترین افراد صنعت بازی‌های ویدیویی را به سمت خود جذب کرد و حالا یک فرد با تجربه و با استعداد دیگر را به اعضای خود اضافه کرده‌ است.

فرانسیسکو آیسا گارسیا (Francisco Aisa García) جدید‌ترین عضو آن‌ها است که وظیفه‌ی مهندسی ارشد گیم‌پلی را بر عهده دارد. با توجه به پروفایل لینکد‌این (LinkedIn) آقای گارسیا، او سابقه‌ی بسیار درخشانی در صنعت بازی‌های ویدیویی دارد. این برنامه‌نویس قبل از پیوستن به The Initiative، بیش از یک سال در ناتی‌داگ برنامه‌نویس گیم‌پلی بوده است آن هم در دوره‌ای که آن‌ها برروی The Last of Us Part 2 کار می‌کردند. او همچنین ۵ سال در شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) فعالیت می‌کرد و در طول این پنج سال، در ساخت پروژه‌های Red Dead Redemption 2 و GTA V همکاری داشت.

پروژه‌ی در دست توسعه‌ی The Initiative در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد آن در دست نیست. این استودیو در مهر سال گذشته (اکتبر ۲۰۱۹) اعلام کرده بود که بر روی یک بازی به شدت جاه‌طلبانه کار می‌کند. قبل از آن نیز آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) اعلام کرده بود آن‌ها هم برروی موارد تازه کار می‌کنند و هم مواردی قدیمی را در دست توسعه دارند. بر اساس حدسیات اکثر بازی‌بازان، منظور آقای اسپنسر از موارد قدیمی می‌تواند پروژه‌ی بازیابی پرفکت دارک (Perfect Dark) باشد.

شرکت مایکروسافت و بخش اکس‌باکس در حال حاضر برای مراسمی در ماه جولای (تیر) آماده می‌شوند، مراسمی که تمرکز اصلی آن استودیو‌های اکس‌باکس (Xbox Game Studios) و پروژه‌های در دست ساخت آن‌ها است. شاید در این مراسم برای اولین بار اطلاعاتی از پروژه The Initiative منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید