آهنگساز Borderlands 3 به تیم Obsidian Entertainment ملحق شد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

در طول این سال‌ها، شرکت گیرباکس سافتور (Gearbox Software) سازندگان با استعداد زیادی را پرورش داده است. به عنوان مثال، سری Borderlands از اعضای تیم سازنده برای صداگذاری برخی شخصیت‌های درون بازی استفاده می‌کند. اگرچه این شیوه به‌ کارگیری از اعضای استودیو باعث به وجود آمدن استعداد‌های گوناگونی شده اما درگیری‌های مربوط به پرداخت حقوق صداگذاران نیز بخش جدایی ناپذیر این خلاقیت است.

حال به نظر می‌رسد یکی دیگر از استعدادهای بزرگ این استودیو  راه خود را در پیش گرفته و از استودیو جدا شده است. آقای ریسون وارنر (Raison Varner) چندی پیش در توییتر جدایی خود از گیرباکس سافتویر را اعلام کرد. لازم به ذکر است که این آهنگساز وظیفه‌ی صداگذاری شخصیت لودر بات (Loader Bot) و بسیاری از دشمنان در عنوان Tales from the Borderlands را نیز بر عهده داشت. وارنر در طول فعالیت ۱۲ ساله‌ی خود در گیرباکس به غیر از سری Borderlands برروی بتل‌بورن (Battleborn) و Aliens: Colonial Marines نیز کار کرده بود.

بر اساس گفته‌های او، وارنر تا اواخر هفته‌ی گذشته همچنان در گیرباکس مشغول فعالیت بود. او به آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment)، سازنده‌ی The Outer Worlds، ملحق خواهد شد. آهنگساز Borderlands 3 در توییتر از اشتیاق خود به موقعیت شغلی جدید و رویارویی با تجربه‌های تازه‌ای که پیش‌روی او قرار دارد گفت. او در این باره توضیح داد:

زمان یک حرکت بزرگ فرا رسیده است! من در مورد پیوستن به آبسیدیان اینترتینمنت در ایرواین کالیفرنیا بسیار هیجان زده هستم. این هفته آخرین هفته‌ی کاری من در گیرباکس بود. بسیار تا بسیار در مورد دیدن برنامه‌های مرتبط با ماجراجویی‌های تازه مشتاق هستم.  پتانسیل‌های جدید و تجربه‌های تازه با افراد عالی در آبسیدیان!

اگرچه وارنر دلیل ترک گیرباکس را اعلام نکرد اما جدایی او قطعاََ به دور از منطق نیست. او بیش از ۱۰ سال در گیرباکس مشغول به فعالیت بود و بر روی سه بازی از سری Borderlands کار کرد. مطمئناََ خیلی از سازندگان خواهان این استعداد بودند. در حقیقت، پیوستن او به آبسیدین، سازنده‌ای که بازی‌های داستانی و شبیه به گیرباکس توسعه می‌دهد، تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد. پس از موفقیت The Outer World شرکت آبسیدیان به دنبال استخدام افراد زیادی بوده است. از طرفی استودیوی گیرباکس درگیر جنجال‌های متعددی پیرامون نحوه‌ی رفتارش با کارکنان است.

در هر حال پاسخ طرفداران به توییت او اکثراََ مثبت بودند. بسیاری از اعضای گیرباکس برای سال‌ها فعالیت از او تشکر کردند. طرفداران و همکاران وارنر امیدوار هستند این آهنگساز در آبسیدیان خوشحال باشد و بتواند برای آن‌ها آثاری را تولید کند که رقیب خوبی برای کار‌های او در Borderlands 3 باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید