استودیوی دیوالور دیجیتال مراسم مستقلی را برگزار خواهد کرد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

در پی لغو مراسم E3 2020، استودیو‌ها و شرکت‌های بازی‌سازی تصمیم گرفتند تا مراسم خود را به‌صورت مستقل و جداگانه برگزار کنند و از این طریق، برنامه‌های خود در سال جاری را با بازی‌بازان به اشتراک بگذارند. اکنون نوبت استودیوی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) رسیده است تا چنین روشی را برای رونمایی از عناوین جدید خود اتخاذ کند. همراه گیمفا باشید.

لغو شدن مراسم E3 2020، شوک بزرگی بود که به جامعه‌ی بازی‌بازان وارد شد. البته شیوع ویروس کرونا تنها روی این مراسم تاثیر نگذاشت و رویداد‌های مهم دیگری مانند Gamescom 2020 و Paris Games Week 2020 نیز لغو شدند. در حالی که بسیاری از برگزارکنندگان به‌سمت دیجیتالی کردن مراسم‌های خود رفته‌اند تا از این طریق نبود رویداد فیزیکی آن را جبران کنند، برگزارکنندگان E3 از این مسئله هم سر باز زدند و تمام توجه خود را روی مراسم سال آینده متمرکز کردند. البته در نبود مراسم E3 2020، رویداد‌های جدید دیگری ظهور پیدا کردند که از میان آن‌ها می‌توانیم به مراسم Summer Game Fest و مراسم Guerrilla Collective اشاره کنیم.

از طرفی دیگر، شرکت‌هایی چون مایکروسافت و یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز رویداد‌های مخصوص به خود را برگزار خواهند کرد؛ مایکروسافت قرار است تا در ماه جولای از گیم‌پلی بازی‌های فرست‌پارتی کنسول اکس‌باکس سری اکس رونمایی کند و یوبی‌سافت نیز در حال تدارک دیدن مراسم Ubisoft Forward برای برگزاری در تاریخ ۲۲ تیر (۱۲ جولای) است. در میان این فهرست جای دیوالور دیجیتال خالی بود که تکلیف آن نیز با پستی که این استودیو منتشر کرد، مشخص شد:

مراسم Devolver Direct 2020 در حال پیشرفت است اما ما به دلیل شرایط نامعلوم کنونی از زمان آن مطمئن نیستیم.

باید مراسم خوبی باشد!

این استودیو که به کنفرانس‌های عجیب‌‎و‌غریب، اغراق‌آمیز و خشن خود در E3 شهرت دارد، به دلیل ساخت عناوین مستقل و باکیفیتی چون My Friend Pedro و Gris نزد بازی‌بازان محبوب است. عناوین زیادی در آینده توسط دیوالور دیجیتال منتشر خواهد شد که از میان آن‌ها می‌توانیم به Disc Room ،Carrion، Sludge Life ،Fall Guys: Ultimate Knockout و Serious Sam 4: Planet Badass اشاره کنیم که عرضه‌ی آن‌ها در سال ۲۰۲۰ تایید شده است. البته عناوینی مانند Eitr و Weird West هستند که صرفا معرفی شده‌اند و هنوز تاریخ عرضه‌ی آن‌ها نامشخص است.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید