ماشین‌بازی به سبک مدرن | نقدها و نمرات Super Toy Cars 2

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

با گذشت حدود یک هفته از انتشار بازی Super Toy Cars 2، شاهد انتشار نقدها و نمرات این بازی مسابقه‌ای هستیم. با ما در ادامه همراه باشید تا خلاصه‌ای از نقدها و نمرات منتشر شده درباره‌ی این عنوان را با یکدیگر مرور کنیم.

بازی Super Toy Cars 2 یک عنوان مسابقه‌ای آرکید است که در آن، شما کنترل ماشین‌هایی با ابعاد بسیار کوچک را در اختیار داشته و در مسیرهای طراحی شده به وسیله‌ی وسایل روزمره، به تنهایی و یا در کنار دوستانتان به رقابت می‌پردازید. در دنیای این بازی، یک مداد به اندازه‌ی یک اتوبوس در دنیای واقعی و یک همبرگر به اندازه‌ی یک استخر کوچک بوده و ممکن است در طول مسابقه شاهد عبور یک قیچی از وسط مسیر باشید. برای پیروزی یا باید از رقیب سریع‌تر باشید و یا باید خودروی آن‌ها را نابود کنید. برای این کار، می‌توانید مستقیما از خودروی خود استفاده کرده و یا از امکانات و توانایی‌های مختلفی که در بازی وجود دارند، بهره ببرید.

در بازی بیش از ۲۰ خودروی مختلف وجود دارد که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند. شما می‌توانید با تجربه‌ی بخش Career این خودروها را آزاد کرده، آن‌ها را ارتقا داده و یا شخصی‌سازی کنید. بازی Super Toy Cars 2 تلاش دارد تا بتواند احساس خوبی که در زمان کودکی و بازی کردن با ماشین‌های اسباب‌بازی داشتید را دوباره برای شما زنده کند.

بازی Super Toy Cars 2 در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقدها و نمرات منتشر شده در خصوص این بازی مسابقه‌ای را در ادامه مشاهده کنید.

Video Chums 8/10

شاید بازی Super Toy Cars 2 به یک بازی مسابقه‌ای درجه‌ی یک شبیه نباشد ولی این بازی به طور حتم تجربه‌ای بسیار مفرح را در اختیار شما قرار می‌دهد که کنار گذاشتن آن بسیار دشوار خواهد بود.

THeXboxHub 8/10

در ساخت بازی Super Toy Cars 2 خلاقیت و انرژی بسیاری صرف شده که این موضوع در گوشه و کنار بازی به خوبی مشخص است. بخش Career بازی بسیار عالی است و من هیچ گاه از نابود کردن رقبا و یا نابود کردن ماشین خود زمانی که یک تصمیم نامناسب گرفته‌ام، خسته نخواهم شد. تنها نقطه‌ ضعف بازی نبود حالات آنلاین و فراهم شدن امکان تجربه‌ی بازی به صورت Local تنها برای دو نفر است. اگر این امکان برای بازی ۴ نفره فراهم می‌شد، داشتن بازی Super Toy Cars 2 برای هواداران این سبک ضروری بود. با این حال، شما همچنان می‌توانید از تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره به شدت لذت ببرید.

Xbox Tavern 7.6/10

من هیچ وقت طرفدار بازی‌های مسابقه‌ای جدی نبوده‌ام و خوشبختانه این بازی نیز به شدت از این سبک فاصله دارد. البته بازی Super Toy Cars 2 صرفا یک بازی‌ مسابقه‌ای با خودروهای کوچک و یا یک کپی از بازی Mari Kart نیز نیست. این بازی جایگاه مناسب خود را پیدا کرده و تجربه‌ی آن بسیار لذت‌بخش است. به لطف وجود ماشین‌ها و توانایی‌های مختلف، شما می‌توانید ساعت‌ها از تجربه‌ی این بازی لذت ببرید. به نظر من، این بازی می‌توانست از اضافه کردن قابلیت بازی آنلاین به شدت سود ببرد.

Generacion Xbox 6.5/10

این بازی یک گزینه‌ی ایده‌آل برای کودکان حاضر در خانه و یا کسانی است که می‌خواهند از تجربه‌ی یک بازی مسابقه‌ای به دور از پیچیدگی‌های عناوین حاضر در این سبک، لذت ببرند.

0
0