گیفت کارت
گیفت کارت

آهنگ‌سازان بازی Assassin’s Creed Valhalla مشخص شدند

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی آهنگ‌سازان بازی Assassin’s Creed Valhalla را معرفی کرده است که می‌توان آثار مشهوری را در کارنامه‌ی آن‌ها مشاهده کرد. با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید تا نگاهی به آهنگ‌سازان این عنوان و آثار گذشته‌ی این افراد داشته باشیم.

دو هفته قبل بود که بازی Assassin’s Creed Valhalla معرفی شد و هفته‌ی بعد از آن، اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی در برنامه‌ی Xbox 20/20 به نمایش درآمد.

اما به تازگی فروشگاه آلمانی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) آهنگ‌سازان نسخه‌ی جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla را معرفی کرده است.

آقای عینار سلویک (Einar Selvik) اولین آهنگ‌ساز این بازی است. سلویک وظیفه‌ی ساخت موسیقی آثار سینمایی و تلویزیونی گوناگونی را بر عهده داشته است که مهم‌ترین آن را می‌توان سریال Vikings به حساب آورد. مطمئناً دلیل انتخاب وی نیز به دلیل خلق آهنگ‌های همین سریال بوده است.

همچنین آقای جسبر کید (Jesper Kyd) از آهنگ‌سازان مشهور صنعت بازی که سابقه‌ی همکاری بسیاری با شرکت یوبی‌سافت داشته است در بازی Assassin’s Creed Valhalla به عنوان آهنگ‌ساز حضور دارد. از آثار ایشان می‌توان به چهار نسخه‌ی ابتدایی Assassin’s Creed، تمام بازی‌های Borderlands و سری بازی‌های کلاسیک Hitman اشاره کرد.

همچنین خانوم سارا شکنر (Sarah Schachner) یکی دیگر از آهنگ‌سازان این عنوان هستند که آثار بسیار مشهوری همچون Assassin’s Creed: Unity، Assassin’s Creed Origins، well as Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare را در کارنامه‌ی خود دارد.

بازی Assassin’s Creed: Valhalla در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس، پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلتفرم گوگل استدیا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید