یوبی‌سافت رویدادی دیجیتالی را در ماه جولای برگزار خواهد کرد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

پس از شیوع جهانی ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم‌های مختلف به‌صورت فیزیکی، تعداد زیادی از برگزارکنندگان به سمت دیجیتالی کردن رویداد‌های خود رفته‌اند تا از این طریق برنامه‌های خود را برای سال جاری با بازی‌بازان به اشتراک بگذارند. اخیرا شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) نیز تصمیم مشابهی گرفته است و دو ماه دیگر رویدادی دیجیتالی را برگزار خواهد کرد. همراه گیمفا باشید.

بعد از لغو شدن مراسم E3 2020، یوبی‌سافت اعلام کرد که رویداد دیجیتالی خود را به‌صورت جداگانه برگزار خواهد کرد. اخیرا نیز این شرکت با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر، اطلاعات بیشتری را در اختیار بازی‌بازان قرار داد. این مراسم تحت عنوان Ubisoft Forward در تاریخ ۲۲ تیر (۱۲ جولای) برگزار خواهد شد و حاوی اخبار مهمی از بازی‌های موردانتظار این شرکت خواهد بود:

این تاریخ را به خاطر بسپارید! ۲۲ تیر در  Ubisoft Forward به ما ملحق شوید؛ یک رویداد تماما دیجیتالی که حاوی اخبار انحصاری بازی‌ها، رونمایی‌ها و موارد دیگری خواهد بود.

این اولین بار است که یوبی‌سافت چنین رویداد دیجیتالی را برگزار می‌کند. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم آن‌ها چگونه از پس اولین تجربه‌ی خود برمی‌آیند. در جریان این مراسم قرار است تا اخبار جدیدی را از بازی‌های جدیدی چون Rainbow Six: Quarantin، Gods & Monsters و Watch Dogs: Legion بشنویم. صد البته نسخه‌ی جدید و موردانتظار مجموعه‌ی Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed: Valhalla نیز حضور دارد و شاید نهایتا بتوانیم گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنیم. به نظر می‌رسد که رویداد جذابی انتظار بازی‌بازان را می‌کشد. گوش به زنگ اخبار بیشتر باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید