گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر بسته الحاقی Greymoor بازی The Elder Scrolls Online حماسه‌ی قلب تاریک Skyrim را نشان می‌دهد

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

در حالی که طبق اعلام شرکت بتسدا (Bethesda) عنوان The Elder Scrolls VI تا چندین سال‌ دیگر منتشر نخواهد شد، اما بازی The Elder Scrolls Online همچنان این سری را زنده نگه داشته است. به زودی بسته الحاقی Greymoor برای این بازی عرضه خواهد شد و محتویات بسیار بیشتری را به آخرین نسخه از سری موفق و محبوب The Elder Scrolls اضافه خواهد کرد.

اخیرا تریلری از بسته الحاقی Greymoor نیز منتشر شده است که به معرفی حماسه‌ی قلب تاریک Skyrim می‌پردازد که تا سال‌ها با داستان Greymoor همراه خواهد بود. در این تریلر ما می‌فهمیم که یک ارتش عظیم از هیولا‌ها در قسمت شمال غربی منطقه‌ی Tamriel در حال جولان دادن هستند و ما مجبوریم برای نجات جهان بار دیگر با یک ارتش قدرتمند به مقابله بپردازیم. حماسه‌ی قلب تاریک Skyrim با انتشار بسته الحاقی Harrowstorm آغاز شد و به نظر می‌رسد که دوباره آتش جنگ‌های آن شعله‌ور شده باشند.

عنوان The Elder Scrolls Online هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بسته الحاقی Greymoor در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۹ (۲۶ مه ۲۰۲۰) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و در روز ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ (۹ ژوئن ۲۰۲۰) برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌گردد.

در پایان شما می‌توانید تریلر منتشر شده در مورد حماسه‌ی قلب تاریک Skyrim را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید