این هفته منتظر معرفی شدن نسخه‌ی جدید سری بازی Batman نباشید

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

در چند سال اخیر، بحث‌ها و شایعات زیادی در مورد نسخه‌ی جدید سری بازی Batman منتشر شده است و طرفداران بی صبرانه‌ منتظر معرفی شدن جدیدترین نسخه از این سری بازی محبوب هستند. اما همانطور که می‌دانید، جف کیلی (Geoff Keighley) قرار است در روز سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۲ می) به عنوان تهیه‌کننده و مجری در برنامه‌ی Summer Game Fest حاضر شود و از یک بازی جدید پرده‌برداری کند. بسیاری از طرفداران عقیده دارند که این بازی، نسخه‌ی جدیدی از سری Batman Arkham است، اما جف کیلی به تازگی به این شایعه پایان داد و گفت که این عنوان ربطی به سری Batman ندارد.

کیلی به تازگی در توییتر حاضر شد و در پاسخ به سوال یکی از طرفداران که گفته بود “امیدوارم که این بازی جدید، نسخه‌ی جدید سری Batman یا بازی Titanfall 3 و یا عنوان در دست ساخت استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) باشد” گفت که “این یک معرفی خیلی ساده” خواهد بود.

فقط برای اینکه بتوانم انتظارات شما را پایین بیاورم، باید بگویم که این معرفی،‌ یک معرفی ساده و در عین حال سرگرم‌کننده و جالب خواهد بود.

در بسیاری از مواقع، وقتی صحبت از یک معرفی جدید می‌شود، بسیاری از طرفداران خواستار بازی‌های AAA و بزرگ هستند. اما همانطور که شاهد بودید، این انتظارات بیش از حد باعث شد تا شرکت مایکروسافت از مراسم Inside Xbox، بازخورد‌های منفی بسیار زیادی را دریافت کند.

اینطور که از صحبت‌های کیلی می‌توان فهمید، این معرفی جدید نمی‌تواند بازی بسیار بزرگ و پر هزینه‌ای باشد و باید انتظار یک بازی در مقیاس‌های بسیار کوچک‌تری از سری Batman یا Titanfall را داشته باشیم. نظر شما چیست؟ این بازی جدید یک معرفی جدید خواهد بود یا نسخه‌ی جدید از یک سری بازی محبوب؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید