استودیوی مونترال برادران وارنر در حال کار برروی چند بازی AAA از دنیای DC است

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

اطلاعات منتشر شده در صفحه‌ی بیوی (Bio) اینستاگرام استودیوی مونترال برادران وارنر (WB Montreal) تایید می‌کند که این استودیو در حال کار برروی چند بازی AAA از کمیک‌های دنیای DC است. این موضوع احتمال معرفی نسخه‌ی جدید سری Batman را افزایش می‌دهد.

این مورد برای اولین بار است که شرکت برادران وارنر کار برروی بازی‌هایی از دنیای DC را تایید می‌کند. این شرکت پیش‌تر در مورد پروژه‌های آینده‌ی خود سکوت کرده بود. با این حال، در اطلاعات صفحه‌ی اینستاگرام استودیوی مونترال برادران وارنر اشاره‌ای به نام Batman نشده است.

متن بیوی اینستاگرام استودیوی مونترال برادران وارنر:

استودیو مونترال برادران وارنر با تجربه و تخصصی ویژه، در حال حاضر برروی توسعه‌ی بازی‌های AAA از دنیای DC متمرکز شده است.

استودیوی مونترال برادران وارنر سابقه‌ی کار برروی بازی Batman: Arkham Origins را در کارنامه‌ی خود دارد و همچنین در توسعه‌ی برخی از محتوا و بسته‌های الحاقی بازی Batman: Arkham Knight نیز نقش داشته است. بنابر برخی گزارش‌ها و شایعات، این استودیو برروی نسخه‌ی جدید سری Batman که گفته می‌شود عنوان آن Batman: Arkham Legacy است، کار می‌کند. با این وجود، تاکنون شرکت برادران وارنر این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده است. براساس برخی شایعات جدید منتشر شده، نسخه‌ی جدید Batman ممکن است در جریان رویداد Summer Game Fest معرفی شود.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ به نظر شما استودیوی مونترال برادران وارنر در حال کار برروی چه عناوینی است؟ دیدگاه‌های خود را به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید