موسیقی گیمفا | موسیقی‌های بازی Half-Life: Alyx

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

سلام خدمت کاربران و همراهان همیشگی گیمفا؛ امیدوارم حالتان خوب باشد. در روزهای بهاری سال جدید بار دیگر با بخش «موسیقی‌ گیمفا» همراه شما هستیم. به مانند گذشته، در این بخش سعی داریم تا موسیقی متن بازی‌های ویدئویی محبوب شما را تهیه کرده و برای دانلود قرار دهیم. در جدیدترین قسمت، به سراغ موسیقی‌های بازی Half-Life: Alyx رفته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

با فراگیر شدن واقیعت مجازی و محبوبیت این پلتفرم‌ها در میان بازی‌بازان، این بار شرکت ولو بود که تصمیم گرفت تا یک بازی اختصاصی برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی خود بسازد و برای اینکار نیز بر‌روی یک فرنچایز قدیمی دست گذاشت؛ بله از فرنچایز Half life صحبت می‌کنیم. محبوبیت سری Half-Life  به عنوان یکی از قدیمی ترین فرنچایزها، بر هیچ کس پوشیده نیست. در سال ۲۰۲۰ شرکت والو سرانجام این فرنچایز را احیا کرده و نسخه‌ای جدید تحت عنوان Half-Life: Alyx را به بازار عرضه کرد.  Half-Life: Alyx یک عنوان واقعیت مجازی است که داستان آن میان دو نسخه‌ی اول و دوم روایت می‌شود. شاید Half-Life: Alyx آن چیزی نباشد که بازی‌بازان قدیمی از این فرنچایز انتظار داشتند اما  می‌توان امیدوار بود احیای دوباره‌ی این فرنچایز، مسیر ساخت نسخه‌‌ی سوم را هموار تر سازد.

بر همین اساس این هفته به سراغ موسیقی‌های بازی Half-Life: Alyx رفته‌ایم و شما‌ می‌توانید موسیقی‌های این بازی را از طریق لینک‌های قرار داده شده دانلود کنید.

دانلود موسیقی‌های متن بازی Half-Life: Alyx با کیفیت FLAC

دانلود موسیقی‌های متن بازی Half-Life: Alyx با کیفیت MP3

Half Life: Alyx- Strider Battle

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید